Europos taurės turnyro reguliarųjį sezoną vainikavo įspūdingas krepšinio vakaras Las Palme, kur vietos „Gran Canaria“ susitiko su Vilerbano ASVEL ekipa.

42
45
8
69%
11/16

Pastarosios komandos atstovas Johnas Robersonas pataikė net 11 tritaškių, ištempė savąjį klubą į fantastišką pergalę per trečiąjį pratęsimą 129:128 ir tapo naujuoju lygos rekordininku.

Ankstesnis per vienerias rungtynes pataikytų tritaškių rekordas buvo 9 taiklūs metimai, kuriuos dar šį sezoną pataikė Panevėžio „Lietkabelio“ gynėjas Adas Juškevičius. Pirmasis šį rezultatą 2007-2008 metų sezone užfiksavo Rubenas Douglsas, o vėliau šį rekordą pakartojo Marko Popovičius ir Jimmy McKinney.

Robersonas per reguliarųjį sezoną taip pat iš viso susmeigė 42 tritaškius ir tapo naujuoju šio rodiklio rekordininku.

Dvikovoje su „Gran Canaria“ jis per 42 minutes iš viso pelnė 42 taškus (1/4 dvitaškiai, 11/16 tritaškiai, 7/9 baudos) bei surengė ketvirtą rezultatyviausią individualų pasirodymą Europos taurės turnyro istorijoje.

Ši pergalė ASVEL klubui leido užimti pirmąją vietą D grupėje, o dramatišką dvikovą Prancūzijos klubui pralaimėjusi Las Palmo ekipa nukrito į ketvirtąją poziciją.