• „Fenerbahče“ Eurolygos mače 79:74 parbloškė „Baskonia“
  • Turkai nutraukė dviejų nesėkmių seriją
  • Šiame mače kraupią traumą patyrė Nunnally, kuris buvo praradęs sąmonę
  • „Fenerbahče“ komandoje iššovė 18 taškų pelnęs Guduričius, kurio vidurkis – 4,3 taško

Stambulo „Fenerbahče“ (10-6) nutraukė nesėkmių seriją Eurolygoje. Atsarginio gynėjo Marko Guduričiaus vedami Eurolygos čempionai namuose 79:74 (18:22, 18:16, 27:21, 16:15) susitvarkė su Vitorijos „Baskonia“ (7-9).

16
24
3
71%
5/7

Prieš tai „Fenerbahče“ nusileido Tel Avivo „Maccabi“ ir Madrido „Real“ komandoms. Tuo metu „Baskonia“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės.

Po dviejų kėlinių priekyje buvo baskai 38:36, tačiau trečiajame kėlinyje darbo ėmėsi Guduričius. Jis smeigė du tritaškius, netrukus Jamesas Nunnally pridėjo 5 taškus, tačiau tuomet amerikiečiui rungtynės baigėsi.

Nunnally greitoje atakoje sugrūdo kamuolį iš viršaus, tačiau per anksti pasileido nuo lanko ir persivertęs ore nukrito ant kaklo. Krepšininkas prarado sąmonę ir buvo nedelsiant su neštuvais išneštas iš aikštės bei išgabentas į ligoninę. Po kurio laiko amerikietis atgavo sąmonę ir galėjo kalbėti.

Be Nunnally likusi „Fenerbahče“ rado naujus lyderius.

Lemiamą ketvirtį Turkijos klubas pradėjo pataikydamas 5 baudas, Bradley Wanamakeris pridėjo dvitaškį ir „Fenerbahče“ jau pirmavo 70:61.

Po du dvitaškius ir tritaškius pataikiusi „Baskonia“ priartėjo iki 73:75, tačiau Guduričius atsakė taikliomis baudomis, Wanamakeris pridėjo dar vieną dvitaškį (79:73), o Stambulo komanda netrukus galėjo džiaugtis pergale.

„Fenerbahče“ šiose rungtynėse rado netikėtą lyderį, 22-ejų metų 196 cm ūgio Guduričių, kuris iki tol Eurolygoje vidutiniškai pelnydavo po 4,3 taško. Jis per 34 minutes įmetė 18 taškų (3/4 dvit., 2/3 trit., 6/7 baudos) ir sužaidė rezultatyviausias bei naudingiausias (21) savo sezono rungtynes.

„Fenerbahče“: Marko Guduričius 18 (5/7 dvit., 6/7 baudos), Bradley Wanamakeris 16 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Jasonas Thompsonas 12 (10 atk. kam.), Janas Vesely ir Nicolo Melli po 9.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 15 (6 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 11 (5 atk. kam.), Janis Timma ir Mattas Janningas po 10.