• „Suns“ namie 114:100 įveikė „Thunder“
  • Šešis tritaškius pataikęs Draganas Benderis antroje mačo pusėje pelnė 17 taškų
  • Russellas Westbrookas užfiksavo trigubą dublį

Draganas Benderis po ilgosios pertraukos pelnė 17 iš 20 taškų ir užfiksavo naują asmeninį rezultatyvumo rekordą, naujokas Joshas Jacksonas įsirašė pirmąjį karjeros dvigubą dublį bei abu krepšininkai paklojo tvirtus pamatus solidžiai Fyniks „Suns“ (16-26) pergalei Nacionalinėi krepšinio asociacijoje (NBA)

20
28
75%
6/8
3

Arizonos sostinės ekipa savo aikštėje 114:100 (28:23, 34:30, 28:29, 24:18) palaužė Oklahomos „Thunder“ (22-18) ekipą su trigubą dublį surinkusiu Russellu Westbrooku priešakyje.

Nuo suolo pakilęs Benderis žaidė 39 minutes (daugiausiai rungtynėse), per kurias pelnė 20 taškų (1/1 dvitaškiai, 6/8 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, po 2 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 28 naudingumo balus.

Tuo metu 14-ąjį šiame sezone ir antrąjį trigubą dublį paeiliui surinkęs Westbrookas pelnė 26 taškus (10/20 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 3/7 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 6 sykius sykius suklydo ir įsirašė 27 naudingumo balus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Patrickui Pattersonui pataikius iš toli, skirtumas tarp komandų tebuvo šeši taškai – 93:87, bet visus reikalus greitai sutvarkė liepsnojantis Benderis. 20-metis Kroatas įsūdė tris tolimus metimus paeiliui, šeimininkai spurtavo 14:2 ir ketvirčiui įpusėjus pirmavo 107:89.

„Suns“ iš viso iš tolimosios distancijos pataikė 17 metimų iš 39 (44 proc. taiklumas), kuomet svečiai realizavo 8 metimus iš 27 (30 proc. taiklumas).

Jacksonas dvigubą dublį įsirašė per 31 minutę pelnęs 17 taškų (4/13 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 0/1 baudos), atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 5 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: Devinas Bookeris 26, T.J. Warrenas 23, Draganas Benderis 20, Joshas Jacksonas 17 (10 atk. kam.).

„Thunder“: Russellas Westbrookas 26 (10/20 dvit., 10 atk. kam., 11 rez. perd.), Paulas George'as 19, Stevenas Adamsas 18, Carmelo Anthony 14.