13
20
7
3

Oldenburgo „EWE Baskets“ (9-5) krepšininkai įteikė didžiausią dovaną Utenos „Juventus“ komandai. Vokietijos ekipa FIBA Čempionų lygos rungtynėse namuose 87:86 (27:16, 18:16, 17:30, 25:24) nugalėjo Holono „Hapoel“ (3-11) ir atvėrė duris Utenos komandai į FIBA Europos taurės atkrintamąsias.

Vokietijos klubo pergalė jiems garantavo trečiąją vietą A grupėje ir kelialapį į kitą FIBA Čempionų lygos etapą. Uteniškiai šįvakar svečiuose pranoko Mursijos UCAM ir pakilo į 6-ąją vietą bei sezoną pratęs FIBA Europos taurėje.

Glenas Rice'as patakė tritaškį ir likus žaisti 9 sekundėms „Hapoel“ krepšininkai priartėjo iki minimumo. Šeimininkų treneris paprašė minutės pertraukėlės ir per likusį laiką mačo rezultatas nepakito.

„Juventus“ kovas tarptautiniame fronte tęs kovo 7-14 dienomis. Kol kas nėra aiškus varžovas, kuris atiteks Utenos komandai.

„EWE Baskets“: Armani Moore'as ir Rickey Pauldingas po 14, Frantzas Massenatas ir Marko Bacakas po 13, Isaiah Philmore'as 11, Mickey McConnellis 10.

„Hapoel“: Glenas Rice'as 24,  Terrellas Holloway 22, Tamiras Blattas 11, T.J. Cline'as 10.