Nuotr.: A.Čiža
Nuotr. A.Čiža

Arnas Adomavičius sužaidė naudingiausias karjeros rungtynes Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL), o jo vedamas Molėtų „Ežerūnas“ (17-16) namuose 88:76 (24:15, 15:20, 25:25, 24:16) pranoko Joniškio „Delikatesą“ (7-27).

19
33
14
100%
9/9

Ketvirtajame kėlinyje ekipas skyrė vos 3 taškai (66:63), tačiau tuomet šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą.

Jonas Zakas ir Karolis Lukošiūnas smeigė po tritaškį, o „Ežerūnas“ spurtavo 10:0 ir, iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 4 minutėms, susikrovė užtikrintą persvarą (76:63).

Svečiai dar buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (67:76), tačiau rimčiau užsikabinti nebesugebėjo.

Nugalėtojų gretose naudingiausias karjeros rungtynes sužaidė Arnas Adomavičius. Įžaidėjas pelnė 19 taškų (5/7 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai, 9/9 baudų metimai), atkovojo 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, blokavo metimą ir surinko 33 naudingumo balus.

„Ežerūnas“: Arnas Adomavičius 19 (5/7 dvit., 9/9 baud. met., 14 atk. kam., 33 naud. bal.), Karolis Lukošiūnas 17 (6/15 met.), Laurynas Kirlys 12, Remigijus Sugintas 11.

„Delikatesas“: Mantas Kadzevičius ir Žilvinas Petraitis po 17, Mantas Margis 12, Domininkas Matutis 10.