Nuotr. fiba.com
  • Graikija 75:70 įveikė Didžiąją Britaniją

• Ioannis Bourousis per paskutiniąją rungtynių minutę pelnė 6 taškus

• Graikai H grupėje žengia pirmi, o britai – paskutiniai

Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse sunkią pergalę iškovojo Graikijos rinktinė (4-0), kuri namuose 75:70 (20:23, 19:23, 17:12, 18:12) palaužė Didžiosios Britanijos (0-4) pasipriešinimą.

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, rezultatas dar buvo 67:67, tačiau šeimininkus į priekį išvedė Ioannis Bourousis (69:67).

Kitoje atakoje Gabrielis Olaseni pataikė tik vieną baudos metimą ir nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultato, o po to Bourousis surinko penktąjį savo tašką iš eilės, pelnęs taškus su varžovo pražanga (72:68).

Svečiai, likus 9 sekundėms dar sumažino deficitą iki 3 taškų (70:73), bet graikų pergalę galutinai įtvirtino taiklūs Ioannio Athinaiou baudų metimai (75:70).

Graikijos rinktinė: Ioannis Bourousis ir Panagiotis Vasilopoulos po 15, Evangelos Margaritis ir Ioannio Athinaiou po 12.

Didžiosios Britanijos rinktinė: Danielis Clarkas 16, Luke‘as Nelsonas 12, Gabrielis Olaseni 11.