Nuotr.: LMKL.lt
Nuotr. LMKL.lt

Varžoves į neviltį variusi Martyna Petrėnaitė pelnė beveik pusę Ukmergės „Vilkmergės“ taškų bei atvedė ją į pergalę po septynių pralaimėjimų iš eilės.

20
30
77%
10/13
6

Gitauto Kievino auklėtinės savoje aikštėje 63:50 (13:12, 19:10, 16:16, 15:12) palaužė Šiaulių „Šiaulių-Universitetą“ ir įsirašė ketvirtąjį laimėjimą.

Petrėnaitė per 32 minutes į varžovių krepšį įmetė 20 taškų (5/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 10/13 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 10 pražangų bei surinko 30 naudingumo balų.

Pastarasis rodiklis – naujasis puolėjos karjeros rekordas. Iki šiol geriausias jos naudingumo rezultatas buvo 29 balai.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Brigitai Sinickaitei pataikius dvitaškį, šeimininkų deficitas sumažėjo iki šešių taškų – 44:50, bet tuomet šiaulietės tris minutes nepelnė nė taško.

Tuo pasinaudosius ukmergiškės atsakė atkarpa 8:0 ir jų pranašumas šoktelėjo iki 14 taškų – 58:44.

Šiaulių komandoje rezultatyviausią sezono mačą sužaidė Dominyka Paliulytė, pelniusi 18 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 7/8 baudos).

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 20 (8 atk. kam.), Goda Ziutelytė (2/6 trit.) ir Rita Žilinskaitė – po 9.

„Šiaulii-Universitetas“: Dominyka Paliulytė 18, Brigita Sinickaitė 11, Enrika Matiukaitė 7 (10 atk. kam.).