Nuotr.: kingwilki.pl
Nuotr. kingwilki.pl

Po beveik mėnesį trukusios pertraukos į kovas Lenkijos čempionate sugrįžo Mindaugo Budzinausko treniruojama Ščecino „Wilki Morskie“ (13-10) ekipa, kurioje žaidžia trys lietuviai. Ji namuose 75:66 (19:17, 25:17, 16:18, 15:14) nugalėjo Zgoželeco „Turow“ (13-11) komandą, kurioje žaidžia Karolis Petrukonis.

Nugalėtojų gretose Martynas Paliukėnas per 30 minučių pelnė 16 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė ir surinko 16 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tauras Jogėla žaidė 20 minučių ir pelnė 6 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, 4 sykius prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.

Trečiasis komandos lietuvis Kostas Jonuška nežaidė trenerio sprendimu.

Pralaimėjusiems Petrukonis per 5 minutes pelnė 1 tašką (0/1 dvit., 1/2 baud. met.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 1 pražangą, tačiau 4 sykius prasižengė ir surinko minus 1 naudingumo balą.

„Wilki Morskie“: Martynas Paliukėnas ir Carlosas Medlockas po 16, Pawelas Kikowskis 11, Darrellas Harrisas (8 atk. kam.) ir Lukašas Diduško po 10.

„Turow“: Kacperas Borowskis ir Cameronas Ayersas po 17, Stefanas Balmazovičius ir Bradas Waldow (13 atk. kam.) po 9.