Nuotr. D.Lukšta
  • Kauno „Žalgirio“ dubleriai miesto derbyje nepaliko vilčių KTU krepšininkams

• Nugalėtojų komandą į priekį vedė Matas Jogėla ir Martynas Sajus pelnę atitinkamai 20 ir 19 taškų

• Atsakomosios rungtynės – jau šį ketvirtadienį KTU namų salėje

Per du kėlinius daugiau taškų nei varžovų komanda surinkę Kauno „Žalgirio“ dubleriai Mezon NKL aštuntfinalio serijoje startavo įspūdinga pergale.

20
28
80%
4/5
2

Tomo Masiulio vadovaujamas klubas pirmajame mače savo aikštėje 102:60 (33:14, 17:17, 34:15, 18:14) nepaliko jokių vilčių Kauno KTU ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Ketvirtadienį antrosios rungtynės bus žaidžiamos KTU namų salėje.

Šeimininkams susitikimą pradėjus keturiais taškais iš eilės, Karolis Kokoška sužaidus pusantros minutės atsakė tritaškiu, bet tada KTU užstrigo puolime ir tris minutes nesugebėjo pelnyti nė taško.

Tokių problemų neturėję jaunieji žalgiriečiai per tą laiką spurtavo net 15:0, o po pirmojo kėlinio pirmavo 33:14.

Antrąjį ketvirtį sužaidus lygiai 17:17, „Žalgiris-2“ trečiajame surinko 34 taškus ir rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė – 84:46.

Keturis tritaškius iš penkių pataikęs Matas Jogėla su 20 taškų buvo rezultatyviausias rungtynių žaidėjas. Jam sėkmingai talkino Martynas Sajus, į savo sąskaitą įsirašęs 19 taškų.

„Žalgiris-2“: Matas Jogėla 20, Martynas Sajus 19, Grantas Vasiliauskas 11, Lukas Uleckas 10.

KTU: Matas Sapeiga 15, Justinas Marcinkevičius 9, Redas Jakubauskas ir Medas Kuprijanovas – po 7.