Mažeikių „Erelių“ aukštaūgis Nerijus Barauskas padarė viską, kad jo vedama komanda prasimuštų į Mezon NKL ketvirtfinalį.

ST: 2.06
BS: 0.22
TO: 2.22
GM: 18

Solidus krepšininko pasirodymas neliko neįvertintas – ketvirtose aštuntfinalio serijos rungtynėse siautęs N. Barauskas tapo naudingiausiu atkrintamųjų turo žaidėju.

Barauskui pakako viso labo 24 minučių, kad rungtynėse su Vilniaus „Perlu“ jis surinktų 29 naudingumo balus ir sužaistų geriausias sezono rungtynes. Krepšininkas pelnė 20 taškų (6/6 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 6 kamuoliusi ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Ereliai“ namie 94:80 nugalėjo sostinės krepšininkus ir prasimušė į ketvirtfinalį, kur sugrįžo po metų pertraukos. Jame mažeikiškiai susitiks su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ komanda.

Vienas geriausių sezono rungtynių sužaidė ir Molėtų „Ežerūno“ komandos puolėjas Jonas Zakas, kuris susitikime su „Taurage“ per 37 minutes pelnė 18 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 4/6 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 24 naudingumo balus. Jo komanda svečiuose 83:81 nugalėjo tauragiškius ir išlygino serijos rezultatą – 2-2.

Turo naudingiausiųjų penketuke – ir „Jonavos“ gynėjas Dovydas Redikas. Krepšininkas sunkioje serijoje su „Telšiais“ paskutinėse rungtynėse per 26 minutes pelnė 13 taškų (4/6 dvit., 0/1 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 24 naudingumo balus. Tai buvo geriausios Rediko rungtynės per pastaruosius du mėnesius, o jo klubas žemaičius nugalėjo 83:79 bei žengė į ketvirtfinalį.

Sezoną su „Telšiais“ baigti priverstas Mindaugas Norkus gali pasiguosti nebent tuo, kad jam taip pat atsirado vietos tarp naudingiausiųjų. M. Norkaus indėlis paskutinėse sezono rungtynėse – per 29 minutes pelnyti 19 taškų (7/9 dvit., 0/2 trit., 5/6 baud. met.), 4 atkovoti kamuoliai ir 23 naudingumo balai.

Analogiškai veikiausiai jaučiasi ir „Perlo“ talentas Deividas Sirvydis. Krepšininkas per 38 minutes surinko 20 taškų (4/8 dvit., 3/9 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Sirvydis šiame susitikime sugebėjo perimti 8 kamuolius, o tai – geriausias rezultatas Mezon NKL pirmenybėse per pastaruosius dvejus metus. Susitikimą ir kartu sezoną D. Sirvydis baigė surinkęs 25 naudingumo balus.