Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Alytaus „RKL-GUT.LT“ antrąjį sezoną iš eilės triumfavo „Akvilės“ moterų krepšinio lygoje. Kaune vykusio finalinio ketverto finale Kristinos Grižienės auklėtinės 72:62 (29:16, 15:23, 14:18, 14:5) palaužė Kauno KTU krepšininkes.

14
26
8
6

Finalinio ketverto MVP tapo Karolina Kazočiūnaitė. Ji per dvejas finalinio ketverto rungtynes vidutiniškai pelnė po 17 taškų, atkovojo po 8,5 kamuolio, atliko po 3 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 2 kamuolius ir rinko po 22 naudingumo balus.

„RKL-GUT.LT“ trečiąjį sezoną skaičiuojančioje lygoje laimėjo antrąjį kartą. Praėjusį sezoną ši komanda triumfavo Alytuje surengtame finaliniame ketverte.

Pirmajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutes Alytaus komanda buvo susikrovusi 16 taškų pranašumą (29:13), tačiau kaunietės antrajame kėlinyje ėmė jį mažinti.

Martynos Petrėnaitės vedama KTU iki antrojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms sugebėjo išlyginti rezultatą (34:34). Visgi paskutines kėlinio akimirkas kiek sėkmingiau sužaidė „RKL-GUT.LT“, kurios po dviejų kėlinių pirmavo 44:39.

Trečiajame kėlinyje užvirė kova. Kaunietės per kėlinį savo deficitą sumažino iki 1 taško (57:58) ir lemiamo kėlinio metu viskas prasidėjo iš pradžių.

Ketvirtajame ketvirtyje išryškėjo Alytaus komandos pranašumas. Jos spurtavo 14:0 ir susikrovė 15 taškų pranašumą (72:57). Kaunietės pirmuosius taškus kėlinyje įmetė tik prasidėjus paskutiniai minutei, kuomet alytiškių pergalė abejonių nebekėlė.

Kauno KTU: Martyna Petrėnaitė 22 (12/14 baudos, 11 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam.), Justina Razukevičiūtė 14 (9 atk. kam.), Ligita Kinkevičienė 10 (10 atk. kam.), Evelina Beržinskaitė 8 (6 atk. kam.)

„RKL-GUT.LT“: Karolina Kazočiūnaitė 23 (8/13 dvit., 7/12 baudos, 8 atk. kam.), Kristina Masionytė 14 (6 atk. kam., 7 rez. perd., 8 per. kam.), Milda Sauliūtė 10 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Akvilė Vitunskaitė 6.