• „Vytautas“ namuose 76:89 pralaimėjo „Neptūnui“

• Norėdami užimti 9-ąją vietą, prieniškiai privalo laimėti likusias rungtynes prieš „Pieno žvaigždes“ ir „Žalgirį“ bei tikėtis dviejų „Dzūkijos“ pralaimėjimų

• Klaipėdiečius į pergalę vedė 19 taškų pelnęs Vytautas Šulskis

• Su komanda galutinai atsisveikino Ballų šeimyna

Prienų-Birštono „Vytauto“ (8-26) viltys išlikti Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) – kaip niekada miglotos. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 76:89 (19:21, 16:18, 26:22, 15:28) turėjo pripažinti Klaipėdos „Neptūno“ (24-11).

19
25
9
3

Po šio pralaimėjimo prieniškiai nuo Alytaus „Dzūkijos“ ir toliau atsilieka dvejomis pergalėmis. Vienintelis „Vytauto“ išsigelbėjimas – laimėti dvejas likusias išvykos rungtynes su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ ir Kauno „Žalgiriu“ bei tikėtis dviejų dzūkų pralaimėjimų.

„Dzūkijai“ liko rungtynės namuose su Utenos „Juventus“ ir svečiuose su „Neptūnu“.

Visų rungtynių metu susitikimas vyko taškas į tašką, o tai bylojo rezultatas ir prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui (61:61).

„Vytauto“ lyderiu ketvirtajame kėlinyje tapo Martynas Linkevičius. Puolėjas ketvirčio pradžioje pelnė 5 pirmuosius šeimininkų taškus, tačiau Tomas Delininkaitis smeigė tritaškį ir vėl išlygino rezultatą (66:66).

Po šio epizodo klaipėdiečiai ir toliau tęsė savo sėkmingą atkarpą. Simas Galdikas surinko 5 taškus paeiliui, o tritaškį smeigęs Brandonas Fieldsas padidino „Neptūno“ persvarą iki 8 taškų (74:66).

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei trims minutėms, dar vieną tolimą bombą pataikė Delininkaitis ir mačo baigtis tapo aiški (77:66).

„Neptūnas“ šiose rungtynėse patausojo savo lyderius. Renaldas Seibutis nebuvo registruotas, o Edgaras Žukauskas aikštelėje praleido 11 minučių.

Su komanda galutinai išsiskyrė ir Ballų šeimyna, kuri vienos iš pertraukėlių metu padėkojo sirgaliams už palaikymą bei visi šeimos nariai tarė atsisveikinimo žodžius.

„Vytautas“: Eigirdas Žukauskas 17, Martynas Linkevičius 15, Justas Sinica 13, Edvinas Šeškus 12, Egidijus Dimša 10.

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis 19 (7/7 dvit., 25 naud. bal.), Simas Galdikas 15 (7/7 dvit.), Tomas Delininkaitis 19 (3/4 trit.).