Nuotr.: Fotodiena.lt/J. Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J. Elinskas

Įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje šventė „Šiaulių“ (16-19) klubas, kuris namuose 87:65 (17:14, 26:17, 18:16, 26:18) sutriuškino Panevėžio „Lietkabelį“ (20-15).

13
18
75%
3/4
9

„Lietkabelis“ yra užsitikrinęs ketvirtąją poziciją, o „Šiauliai“ po šios pergalės ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ pralaimėjimo įsitvirtino penktoje vietoje, taigi jau yra aišku, jog šie klubai tarpusavyje susitiks ir LKL ketvirtfinalyje.

Šeimininkai persvarą susikrovė antrojo kėlinio pabaigoje. Arminas Urbutis pelnė dvitaškį, 3 taškus surinko Akeemas Wrightas ir prieš ilgąją persvarą šiauliečiai turėjo 12 taškų pranašumą (43:31).

Antano Sireikos auklėtiniai sėkmingą pasirodymą tęsė ir po ilgosios pertraukos. Vytautas Šarakauskas smeigė iš toli, Laurynas Birutis ir Evaldas Šaulys pridėjo dar po 2 taškus ir „Šiaulių“ persvara tapo triuškinama – 50:31.

„Lietkabelis“ į tokią įvykių seką nė kiek nesureagavo, o žaidimą pajutę šeimininkai ketvirtajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus, kuomet jų persvara išaugo iki 28 taškų (82:54).

Kaip ir įprasta, nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Birutis. Puolėjas pelnė 13 taškų (5/10 dvitaškių, atkovojo 9 kamuolius, blokavo metimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir mačą baigė su 18 naudingumo balų.

„Šiaulių“ gretose iš Molėtų „Ežerūno“ atvykęs Karolis Lukošiūnas, kuris per 14 minučių surinko 9 taškus.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 13, Giedrius Stankevičius 11, Vytautas Šarakauskas 10.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 15, Kšištofas Lavrinovičius 12, Lukas Aukštikalnis 8.