Nuotr. acb.com
  • „Miraflores“ namuose 96:88 palaužė „Tecnyconta“

• Gailius pelnė 16 taškų ir surinko 19 naudingumo balų

• „Miraflores“ trečiajame ketvirtyje pirmavo 72:48, bet visą persvarą iššvaistė ketvirtajame kėlinyje

Deividas Gailius po patirtos delno traumos rungtyniavo vos antrąjį kartą, tačiau tai nesutrukdė nuskinti naudingiausio rungtynių krepšininko laurų, o lietuvio vedama Burgoso „Miraflores“ namuose 96:88 (19:18, 30:20, 26:14, 21:36) nugalėjo Saragosos „Tecnyconta“ klubą.

Gailius per 17 minučių pelnė 16 taškų (5/6 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 3/5 baudų metimų), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo,  išprovokavo 4 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Rungtynių nugalėtojai vos neprisižaidė. Dar trečiajame kėlinyje „Miraflores“ pirmavo 72:48, o prieš prasidedant ketvirtajam, turėjo 23 taškų persvarą (75:52).

Vis paskutinį ketvirtį šeimininkai sužaidė tragiškai ir „Tecycnosta“ vos nesugebėjo panaikinti visos persvaros. Xavi Rey pelnė du taškus su pražanga ir iki rungtynių pabaigos likus 23 sekundėms, svečių atsilikimas tesiekė 4 taškus (85:89).

Gailius tuomet realizavo abu baudų metimus, tačiau Dylanas Ennisas smeigė tritaškį ir nurėžė „Miraflores“ persvarą pusiau (88:91). Šeimininkų pergalę, galų gale, įtvirtino taiklios Sebastiano Saizo baudos.

„Miraflores“: Johnas Jenkinsas 17, Deividas Gailius 16, Sebastianas Saizas ir Deonas Thompsonas po 11.

„Tecnyconta“: Dylanas Ennisas 17, Gary Nealas 16, Milko Bjelica 14.