Nuotr.: „BasketNews.lt“/V.Mikaitis
Nuotr. „BasketNews.lt“/V.Mikaitis
  • „Panathinaikos“ namuose 73:58 nugalėjo „Olympiakos“ ir finalo serijoje pirmauja 2-1

• Lukas Lekavičius per 8 minutes pelnė 5 taškus ir atliko rezultatyvų perdavimą

Lukas Lekavičius deramai išnaudojo jam suteiktą laiką, o trečiose Graikijos finalo serijos rungtynėse Atėnų „Panathinaikos“ namuose 73:58 (19:15, 19:13, 16:14, 19:16) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė 2-1. Galimai lemiamas mačas vyks ketvirtadienį Pirėjuje.

Daugiausia pelno: Nick Calathes

Lekavičius per 8 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvitaškis, 1/1 tritaškis), atkovojo 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Panathinaikos“ apčiuopiamą persvarą įgijo antrajame kėlinyje. Jamesas Gistas pelnė 2 taškus, Lekavičius smeigė tritaškį, o krepšį dėjimu sudrebino Thanasis Antetokounmpo ir komandas skyrė 7 taškai (29:22). Nickas Calathes su antrojo kėlinio sirena įsūdė tritaškį ir padidino PAO pranašumą iki 10-ies (38:28).

Per likusį rungtynių laiką „Olympiakos“ arčiau priartėti nesugebėjo ir Xavi Pascualio auklėtiniai įsirašė antrąją pergalę.

Pirėjo klubui šį kartą nesisekė pataikyti iš toli – tikslą pasiekė 6 metimai iš 23 (26 proc.), kuomet „Panathinaikos“ tai darė 39 proc. taiklumu (9/23).

„Panathinaikos“: K.C. Riversas 15, Mike‘as Jamesas 14, Nickas Calathes 13.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 14 (4/8 trit.), Georgios Printezis 12, Jamelas McCleanas 9.