Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Vaidas Kariniauskas ketvirtą sezoną iš eilės laimėjo titulą. Šiemet Oradėjos CSM komandoje rungtyniavęs įžaidėjas džiaugėsi Rumunijos lygos aukso medaliais.

Kariniausko ginama ekipa ketvirtose Rumunijos finalo serijos rungtynėse išvykoje 92:89 (15:21, 26:19, 18:18, 33:31) įveikė Bukarešto „Steaua Eximbank“ ir finalo serijoje triumfavo 3-1.

Šiose rungtynėse Kariniauskas per 28 minutes pelnė 6 taškus (3/9 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Artūras Valeika nugalėtojams per 22 minutes įmetė 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusių gretose Marius Runkauskas per 31 minutę pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 1/6 trit., 5/5 baudos), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

24-erių metų 198 cm ūgio atakų organizatorius Kariniauskas 2015 metais su Kauno „Žalgiriu“ laimėjo LKL čempionatą, 2016 metais triumfavo Graikijos antroje lygoje, o praėjusį sezoną Rumunijos pirmenybes laimėjo su Klužo Napokos U-Banca Transilvania“.

Kariniauskas šį sezoną Oradėjos komandoje Rumunijos lygoje vidutiniškai pelnė po 12,6 taško, atkovojo po 2,8 kamuolio ir atliko po 3,6 rezultatyvaus perdavimo.

Tuo metu Runkauskas vidutiniškai įmetė po 12,5 taško, sugriebė po 2,8 kamuolio ir atliko po 2,3 rezultatyvaus perdavimo.

Valeika šį sezoną rinko po 7,4 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo.