Nuotr. Fotodiena.lt/J.Auškelis
  • Vilniaus „Rytas“ 79:70 įveikė Minsko „Tsmoki“

• Ketvirtajame kėlinyje D.J. Seeley per pusę minutės pelnė 7 taškus, o susitikimą baigė surinkęs 14

• Prie pergalės tiek pat taškų pridėjo ir Dominique'as Suttonas, Martyno Echodo sąskaitoje – 13

2018-2019 m. sezonui besiruošiantis Vilniaus „Rytas“ iškovojo trečiąją pergalę iš trijų draugiškų rungtynių cikle. Sostinės krepšininkai 79:70 (25:14, 9:16, 16:19, 29:21) nugalėjo Minsko „Tsmoki“.

„Rytas“ rungtynes pradėjo užtikrintai, o solidi gynyba leido susikrauti dviženklį pranašumą jau pirmajame kėlinyje. Vilniečiai po pirmųjų 10 minučių pirmavo 25:14. Tiesa, antrasis ketvirtis sostinės komandai nesiklostė taip sėkmingai, o spurtą surengę svečiai iš Baltarusijos deficitą sumažino iki keturių.

Trečiajame kėlinyje „Rytas“ kiek užstrigo puolime, o tarp abiejų klubų vyko atkakli kova. Rungtynės taškas į tašką tęsėsi ir lemiamame ketvirtyje, o likus daugiau daugiau nei 7 minutėms varžovas už emocijų nelaikymą buvo nubaustas technine pražanga. Svarbiausiomis rungtynių akimirkomis užtikrintai sužaidė amerikietis D.J. Seeley, kuris per pusę minutės pelnė 7 taškus ir galutinai įtvirtino vilniečių pergalę.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose rungtyniavo amerikiečiai D.J.Seeley bei Dominique'as Suttonas, kurie abu pelnė po 14 taškų. 13 pridėjo 21-erių vidurio puolėjas Martynas Echodas.

„Visuomet jaučiuosi taip, jog galiu perimti rungtynių iniciatyvą į savo rankas, – po rungtynių savo galimybėmis neabejojo D.J.Seeley. – Vis dar priprantame vienas prie kito ir mokomės, tačiau pajaučiau, kuriomis akimirkomis privalau sužaisti be klaidų. Džiaugiuosi, kad geriname savo žaidimą, o šiandien neblogai komunikavome gynyboje.“

„Rytas“: Dominique'as Suttonas (7/11 met., 6 atk. kam.) ir D.J.Seeley po 14, Martynas Echodas 13 (3 per. kam.), Arnas Butkevičius 9, Mindaugas Girdžiūnas 7, Eimantas Bendžius 6, Deividas Sirvydis ir Mattas Farrellas po 5.

„Tsmoki“: Darrinas Govensas 17, D.J.Sheltonas 16.