• Izraelio rinktinė draugiškame turnyre 91:73 sutriuškino Rusiją

• Nugalėtojų gretose 23 taškus pelnė Jake'as Cohenas

• Rusų gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs Dimitrijus Kulaginas bei 14 pridėjęs Aleksejus Švedas

• Izraelis atitrūko jau pirmajame kėlinyje, kuomet rungtynes pradėjo atkarpa 19:6

Sankt Peterburge prasidėjo draugiškas turnyras skirtas Vladimiro Kondrašino ir Aleksandro Belovo taurei laimėti, o jo starte skaudžią nesėkmę patyrė Rusijos rinktinė.

Atrankos rungtynėms į pasaulio čempionatą besiruošiantys Sergėjaus Bazarevičiaus auklėtiniai 71:93 (13:29, 27:22, 18:24, 13:18) nusileido Izraelio krepšininkams.

Svečiai į priekį pabėgo jau pačioje susitikimo pradžioje. Jake‘as Cohenas pelnė 4 taškus paeiliui, o dar vieną tritaškį pataikę žydai nutolo 19:6.

Rusai antrajame kėlinyje buvo sumažinę atsilikimą iki vienženklio (40:49), tačiau po ilgosios pertraukos dar kartą spurtavęs Izraelis nutolo nepavejamai (68:47).

Nugalėtojus į pergalę vedė Jake‘as Cohenas, kuris pelnė 23 taškus (8/10 dvitaškių, 1/1 tritaškių, 4/4 baudų metimų) ir atkovojo 6 kamuolius.

Rusijos rinktinės gretose išsiskyrė Dimitrijus Kulaginas, atseikėjęs 19 taškų. 14 pridėjo Maskvos srities „Chimki“ lyderis Aleksejus Švedas.

Rusai šiame susitikime metė daugiau tritaškių nei dvitaškių. Iš tolimos distancijos šeimininkai atakavo 30 proc. taiklumu (9/30), tuo metu iš vidutinio nuotolio – 52 proc. (11/21). Izraelio rinktinė tritaškius metė identišku procentu (7/23), tačiau kur kas sėkmingiau atakavo iš dviejų taškų zonos (30/48, 62 proc.).

Rusijos rinktinė: Dimitrijus Kulaginas 19 (7/8 baud. met.), Aleksejus Švedas 14 (2/9 trit.), Vitalijus Fridzonas 12, Semionas Antonovas 10 (4/4 dvit.).

Izraelio rinktinė: Jake‘as Cohenas 23 (8/10 dvit.), Johnas Dibartolomeo 12, Itay Segevas 11 (4/5 dvit.).