Nuotr.: JSK
Nuotr. JSK

2018-2019 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezonui besiruošiantis Jonavos „Sintek-Jonava“ klubas pirmose žaistose draugiškose rungtynėse 103:79 (26:23, 28:24, 29:16, 20:16) namuose nugalėjo Kauno „LSU-Atleto“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse Jonavos komandai atstovavo būrys peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų. Apie sutartis su naujokais „Sintek-Jonava“ klubas sirgaliams praneš jau artimiausiu metu.

Pirmoje dvikovos dalyje jonaviečiai ne kartą bandė atitrūkti, tačiau svečių ekipa antrojo kėlinio metu sumažino dviženklį atsilikimą (23:32) ir po dviejų kėlinių atsiliko 7 taškais (47:54).

Po pertraukos aukštesnę pavarą įjungę „Sintek-Jonava“ žaidėjai tolo nuo kauniečių ir po trijų kėlinių šeimininkai buvo susikrovė 20 taškų persvarą (83:63). Paskutiniajame ketvirtyje kardinalių pokyčių neįvyko ir pergalę iškovojo ženkliau mažiau klydę (12 klaidų prieš varžovų 31) ir net 19 kamuolių perėmę jonaviečiai.

„Sintek-Jonava“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 24 taškus pelnęs Rimantas Daunys, 18 – pridėjo Justas Furmanavičius, 17 – Martynas Pacevičius, 11 – peržiūroje dalyvaujančio amerikiečio Troy‘aus Franklino sąskaitoje.

„LSU-Atleto“ klube išsiskyrė Radvydas Sabecka, pelnęs 20 taškų.