• Vokietijos rinktinė namuose 112:98 nugalėjo Izraelį

• Vokiečiai trečiajame kėinyje atsilikinėjo 35:58, o pratęsimą išplėšė iki mačo pabaigos likus 0,4 sekundės

• Dennisas Schroderis pelnė 30 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir surinko 24 naudingumo balus

• Robinas Benzingas pridėjo 24 taškus, 7 sugriebtus kamuolius bei 24 naudingumo balus

Dramatišką pergalę atrankoje į pasaulio čempionatą šventė Vokietijos rinktinė. Henriko Rodlo auklėtiniai namuose per pratęsimą 112:98 (18:21, 17:33, 27:16, 30:22, 20:6) įveikė Izraelio krepšininkus, o ši pergalė vokiečiams leido užsitikrinti vietą pasaulio čempionate.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai atsilikinėjo 35:58, pagreitį įgavę vokiečiai pradėjo tirpdyti atsilikimą ir dar prieš lemiamą ketvirtį jį sumažino iki 8 taškų (62:70).

39-ąją mačo minutę po Denniso Schroderio taškų vokiečiai jau buvo priekyje 90:87, tačiau tuomet Jake‘as Cohenas surinko 4 taškus paeiliui, o Tomeras Ginatas pridėjo vieną baudos metimą ir svečiai vėl buvo priekyje – 92:90.

Vokiečiai paskutinei atakai turėjo vos 0,4 sekundės, tačiau ji buvo išpildyta idealiai. Schroderis iš užribio pakabino kamuolį Maximilianui Kleberiui, kuris ir išlygino rezultatą bei išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo metu Ismetas Akpinaras pelnė 5 taškus paeiliui, Kleberis atseikėjo tritaškį, dar tris taškus pridėjo Schroderis ir Izraelį į nokdauną pasiuntę vokiečiai užsitikrino pergalę (103:94).

Vokiečius šiame susitikime pelnė Schroderio ir Robino Benzingo duetas, kuris surinko lygiai pusę vokiečių taškų. Schroderis pelnė 30 taškų (9/15 dvitaškių, 1/9 tritaškių, 9/14 baudų metimų), atliko 13 rezultatyvių perdavimų, padarė 7 klaidas, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius bei surinko 24 naudingumo balus.

Tuo metu Benzingas pridėjo 24 taškus (3/4 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė 2 kamuolius ir mačą baigė su 32 naudingumo balais.

Vokietijos rinktinė: Dennisas Schroderis 30 (9/15 dvit., 1/9 trit., 13 rez. perd., 7 kld.), Robinas Benzingas 24 (4/7 trit., 32 naud. bal.), Maximilianas Kleberis ir Ismetas Akpinaras po 13, Danilo Barhelis 11.

Izraelio rinktinė: Jake‘as Cohenas 23 (5/8 dvit., 8 atk. kam.), Tamiras Blattas 16 (0/4 dvit., 4/8 trit, 10 rez. perd.), Nimrodas Levi ir Itay Segevas po 14, Yovelis Zoosmanas 13.