Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Donatas Sabeckis debiutavo Čempionų lygos turnyre ir tai padarė su naudingu žaidimu, tačiau kartu ir su atstovaujamo Vokietijos klubo pralaimėjimu.

17
20
67%
4/6
13

Sabeckio Liudvigsburgo „MHP Riesen“ Latvijoje per pratęsimą 92:93 (23:17, 26:23, 25:10, 25:19, 8:9) nusileido „Ventspils“ klubui.

Sabeckis svečių komandoje buvo vienas rezultatyviausių savo ekipos žaidėjų ir per 26 minutes pelnė 14 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

Sabeckiui esant ant parketo, Liudvigsburgo komanda surinko 9 taškus daugiau nei oponentai. Tai – didžiausias +/- rodiklis komandoje, kuriuo taip pat puikavosi ir Lamontas Da'Seanas Jonesas.

Liudvigsburgo komanda Čempionų lygoje lieka be pergalių ir grupėje rikiuojasi paskutinė.

„Ventspils“: Maris Gulbis 19, Jonathanas Arledge 18, Aaronas Johnsonas 17, Rihards Lomazs 16.

„MHP Riesen“: Malcolmas Hillas 19, Adamas Waleskowskis 17, Donatas Sabeckis 14, Jordonas Crawfordas 10.