Nuotr. SIPA – Scanpix
  • Vilerbano ASVEL išvykoje 92:97 pralaimėjo Strasbūro IG

• Kalnietis pelnė 16 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 20 naudingumo balų

• Lietuvis 10 taškų surinko vien per paskutiniąsias dvi mačo minutes

Mantas Kalnietis ketvirtojo kėlinio pabaigoje pakilo tarsi feniksas iš pelenų, tačiau įžaidėjo benefiso komandos pergalei nepakako.

Daugiausia pataiko: Amine Noua

Įžaidėjo atstovaujama Vilerbano ASVEL išvykoje po atkaklios kovos 92:97 (23:25, 25:17, 23:26, 21:29) nusileido Strasbūro IG klubui.

Kalnietis iš viso pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo ir surinko 21 naudingumo balą. Jis buvo rezultatyviausias ir naudingiausias komandos žaidėjas.

Kalniečio šou prasidėjo ketvirtojo kėlinio pabaigoje. Lietuvis į aikštelę žengė iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms, o tuo metu ASVEL atsiliko 79:82.

Iniciatyvos ėmęsis įžaidėjas smeigė tritaškį, pataikė iš vidutinio nuotolio ir atseikėjo dar vieną tolimą metimą, tačiau ir tokio indėlio nebuvo gana – Vilerbano klubas 40-ąją minutę turėjo keturių taškų deficitą (88:92).

Po šio epizodo Mike‘as Greenas realizavo baudų metimus, o Kalnietis pataikė dar vieną metimą ir išlaikė intrigą rungtynėse (90:94). Vis tik šeimininkai prie baudų metimų linijos neklydo ir toliau bei išsaugojo turėtą pranašumą.

Strasbūro ekipą į priekį vedęs Greenas iš viso pelnė 25 taškus (2/6 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 15/17 baudų metimų) ir surinko 23 naudingumo balus.