• „Dzūkija“ 85:68 nugalėjo „Lietkabelį“

• Geriausią savo karjeros mačą LKL čempionate sužaidė 20-metis Matas Jogėla

• Puolėjas per 26 minutes pelnė 14 taškų ir surinko 26 naudingumo balus

• „Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Stefanas Sinovecas, kuris per 31 minutę pelnė 18 taškų

Alytaus „Dzūkija“ (6-10) LKL čempionate nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Dzūkai savo aikštėje 85:68 (23:16, 19:20, 26:17, 17:15) nugalėjo blankiai žaidusius Panevėžio „Lietkabelio“ (10-6) krepšininkus.

14
26
6
8

Šeimininkai rungtynėse atsilikinėjo tik pačioje pradžioje (0:3), o vėliau surengę spurtą 14:3 nebeužleido svečių į priekį viso mačo metu.

Trečiajame kėlinyje panevėžiečiams po Stefano Sinoveco tritaškio pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų (48:50), tačiau dzūkai kėlinį užbaigė spurtu 18:5 (68:53) ir lemiamame ketvirtyje užtikrintai išsaugojo savo pranašumą (85:68).

Geriausią savo karjeros mačą LKL čempionate sužaidė 20-metis Matas Jogėla. Kauno „Žalgiriui“ priklausantis puolėjas per 26 minutes pelnė 14 taškų (4/7 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Sinovecas, kuris per 31 minutę pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 4/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

Panevėžio ekipos gretose nerungtyniavo Vaidas Kariniauskas.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas 19, Matas Jogėla 14 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 26 naud. bal.), Egidijus Dimša 13, Artūras Jomantas 11 (23 naud. bal.).

„Lietkabelis“: Stefanas Sinovecas 18 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), Paulius Valinskas (6 kld.) ir Žiga Dimecas po 12, Donatas Tarolis 10.