• „Thunder“ namuose 122:102 nugalėjo „Mavericks“

• Russellas Westbrookas surinko dešimtąjį trigubą dublį šį sezoną

• Krepšininkas pelnė 32 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų

• Slovėnas Luka Dončičius laiką išnaudojo produktyviai – per 22 žaidimo minutes jis sumetė 17 taškų

Luka Dončičius ir Harrisonas Barnesas kartu Dalaso ekipai sumetė 42 taškus, tačiau to pergalei nepakako, mat Oklahomoje šiąnakt švietė kita žvaigždė.

32
38
11
11

Russellas Westbrookas surinko dešimtąjį trigubą dublį šį sezoną, o „Thunder“ (23-13) Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato mače namuose 122:102 (32:21, 28:22, 32:32, 30:27) nugalėjo „Mavericks“ (17-19) klubą.

Šeimininkų komandos lyderis per 34 minutes pelnė 32 taškus (13/23 dvit., 0/1 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 11 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, taip surinkdamas 38 naudingumo balus.

„Šiuo metu esu tokioje stadijoje, kad tik duok man mesti ir aš tai padarysiu. Kam daryti kažką kitokio? Dalis krepšinio susideda iš to, jog viskas turi būti paprasta. Kai žaidi paprastai, tai ir komandos draugams lengviau. Šio paprastumo bandžiau išmokti per daug metų treniruočių“, – po rungtynių savo žaidimą komentavo Westbrookas.

Tuo metu Dončičius per 22 minutes įmetė 17 taškų (1/4 dvit., 3/6 trit., 6/6 baud. met.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Rezultatyviausias slovėno bendraklubis Barnesas rungtynių metu pelnė 25 taškus (1/2 dvit., 7/9 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Iki šio susitikimo „Thunder“ persekiojo karti serija, kurios metu ekipa pralaimėjo 3 iš 4 pastarųjų rungtynių.

Oklahomos ekipa pirmavo nuo pat pirmosios susitikimo minutės ir savo pozicijos neužleido iki pat rungtynių pabaigos.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32 (11 atk. kam., 11 rez. perd., 4 per. kam.), Paulas George‘as 22 (4 per. kam.), Jerami Grantas 16, Nerlensas Noelis 15 (5 atk. kam.), Stevenas Adamsas 12 (13 atk. kam., 4 rez. perd.), Abdelas Naderas 10.

„Mavericks“: Harrisonas Barnesas 25 (5 atk. kam., 7/9 trit.), Luka Dončičius 17 (6 atk. kam.), Dennisas Smithas ir Dorianas Smithas (8 atk. kam.) po 10, DeAndre Jordanas 2 (10 atk. kam.).