• „Nuggets“ svečiuose panaikino 15 taškų deficitą ir 117:13 įveikė „Kings“

• Jamalas Murray surinko 36 taškus, o 17 iš jų buvo įmesti lemiamo ketvirčio metu

• Nikola Jokičius surinko 26 taškus ir 13 atkovotų kamuolių

• Pralaimėjusius tempė 29 taškus pelnęs Buddy Hieldas

Jamalas Murray ketvirtajame kėlinyje pelnė 17 iš 36 savo taškų ir Denverio „Nuggets“ (25-11) ekipai padovanojo ketvirtąją pergalę iš eilės. Šįsyk „Nuggets“ svečiuose 117:113 (30:30, 23:36, 31:18, 33:29) palaužė Sakramento „Kings“ (19-19).

26
32
13
70%
7/10

Trečiajame kėlinyje „Kings“ pirmavo 70:55, tačiau Murray pelnė 8 taškus iš eilės, „Nuggets“ spurtavo 13:0 ir priartėjo iki 2 taškų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Murray smeigė tritaškį, o po to „Nuggets“ savo persvaros nepaleido nė karto. Denverio krepšininkai buvo įgiję 10 taškų atotrūkį ir nors „Kings“ priartėjo, tačiau svečius gelbėjo Murray taiklūs tolimi šūviai.

21-erių metų 193 cm ūgio Murray rungtynėse per 37 minutes pelnė 36 taškus (6/12 dvit., 6/12 trit., 6/10 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Murray statistika šį sezoną siekia 18,9 taško.

Prie aštuntosios Denverio klubo pergalės per pastaruosius 10 mačų 26 taškus ir 13 atkovotų kamuolių pridėjo Nikola Jokičius. Dvigubą dublį surinko ir 12 taškų įmetęs bei 10 kamuolių sugriebęs Masonas Plumlee.

„Kings“: Buddy Hieldas 29 (7/10 dvit., 5/9 trit.), Nemanja Bjelica 17, De’Aaronas Foxas 16 (8 rez. perd.), Bogdanas Bogdanovičius 14, Willie Cauley-Steinas 13.

„Nuggets“: Jamalas Murray 36 (6/12 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Jokičius 26 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Gary Harrisas 14, Masonas Plumlee 12 (10 atk. kam.).