Nuotr.: ZumaPress – Scanpix
Nuotr. ZumaPress – Scanpix
  • Stambulo „Anadolu Efes“ namuose 82:68 nugalėjo Stambulo „Daruššafaka“

• Nugalėtojams Adrienas Moermanas pelnė 11 taškų ir surinko 24 naudingumo balus

Pirmoje rungtynių pusėję dominavęs Stambulo „Anadolu Efes“ (13-6) Eurolygoje pasiekė dar vieną pergalę. Ergino Atamano auklėtiniai namuose 82:68 (21:14, 24:11, 21:20, 16:23) susitvarkė su Stambulo „Daruššafaka“ (2-17) ir įsirašė ketvirtąją pergalę paeiliui.

15
24
100%
6/6
4

„Anadolu Efes“ sėkmingai užbaigė pirmąjį ketvirtį ir po 5 Rodrigue Beuibois taškų iš eilės turėjo 7 taškų persvarą (21:14).

Dar didesnį spurtą šeimininkai surengė antrajame ketvirtyje. Jamesas Andersonas pelnė du taškus su pražanga, Vasilije Micičius ir Brockas Motumas pridėjo po dvitaškį ir atkarpą 15:4 laimėjęs „Anadolu Efes“ susikrovė 17 taškų pranašumą (42:25).

Po ilgosios pertraukos veiksmas aikštėje nesikeitė, o „Daruššafaka“ deficitą sugebėjo sumažinti ketvirtajame kėlinyje.

Rungtynių MVP tapęs Adrienas Moermanas pelnė 15 taškų (6/6 dvitaškių, 1/5 tritaškių), atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Adrienas Moermanas 15 (6/6 dvit.), Vasilije Micičius 11 (4/10 dvit.), Rodrigue‘as Beubois 10.

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 17 (5/8 dvit., 2/9 trit.), Jeremy Evansas 14 (4/6 dvit.), Michaelas Ericas 8.