Nuotr. AP – Scanpix
  • Klivlando „Cavaliers“ namuose 88:104 pralaimėjo Čikagos „Bulls“ komandai

• „Bulls“ pagaliau nutraukė dešimties pralaimėjimų paeiliui seriją

• Nugalėtojams 25 taškus pelnė Zachas LaVine'as

Klivlando „Cavaliers“ klubas (9-35) namuose 88:104 (18:31, 24:17, 25:28, 21:28) pralaimėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkams (11-36).

13
16
9
44%
4/9

„Bulls“ tai buvo jau trečioji pergalė prieš Klivlando ekipą šį sezoną. Jie taip pat nutraukė net 10 paeiliui nesėkmingų mačų seriją.

„Labai erzina, kai pralaimi tiek rungtynių. Manau, mums pergalės prieš „Cavaliers“ ypač reikėjo, ji mums duos energijos“, – kalbėjo gynėjas Krisas Dunnas.

Tuo metu „Cavaliers“ taip pat tvarkėsi su savo problemomis. Traumų kiek praretinta ekipa mačą pradėjo pramesdama pirmuosius aštuonis metimus ir praėjus vos kelioms minutėms, treneris Larry Drew turėjo prašyti minutės pertraukėlės.

„Nenoriu ieškoti kažkokių pasiteisinimų. Bet nuo pat rungtynių pradžios mačiau, kad mano žaidėjai nežaidžia pilna jėga, yra pavargę. Mums akivaizdžiai trūko šviežumo. Maniau, mačo eigoje atsigausime, tačiau tai taip ir neįvyko“, – sakė Drew.

Nugalėtojams 25 taškus pelnė Zachas LaVine'as. Lauri Markannenas pridėjo 13 taškų ir atkovojo 8 kamuolius. „Cavaliers“ gretose kiek labiau išsiskyrė 18 taškų pelnęs Collinas Sextonas.

„Cavaliers“: Collinas Sextonas 18, Ante Žižičius 13 (9 akt. kam.), Jordanas Clarksonas 12.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 25, Bobby Portis 15, Lauri Markannenas (8 atk. kam.) ir Krisas Dunnas (9 rez. perd.) po 13.