Nuotr. PA Images
  • Podgoricos „Budučnost“ namuose 75:70 įveikė Las Palmo „Gran Canaria“

• Goga Bitadze pelnė 16 taškų ir surinko 27 naudingumo balus

• Rezultatyviausias karjeros rungtynes Eurolygoje sužaidęs Siimas Sanderis Vene įmetė 16 taškų

19-metis Goga Bitadze ir vėl buvo ryškiausias rungtynių žaidėjas, o jo vedama Podgoricos „Budučnost“ (6-14) namuose 75:70 (27:24, 9:14, 25:19, 14:13) pranoko Las Palmo „Gran Canaria“ (6-14).

16
27
86%
6/7
3

Gruzinas per 29 minutes pelnė 16 taškų (5/7 dvitaškių, 6/7 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, blokavo 3 metimus, kartą suklydo bei surinko 27 naudingumo balus.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Bitadze pelnė du taškus, Norrise‘as Cole‘as realizavo baudos metimą, o kiek vėliau ir dvitaškį, po kurio sekė Earlo Clarko tolimas šūvis ir „Budučnost“ nutolo 71:63.

„Gran Canaria“ savo sugrįžimui dar turėjo kiek daugiau nei dvi minutes, tačiau mesti rimtesnio iššūkio nebesugebėjo.

Rezultatyviausias Eurolygos karjeros rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Siimas Sanderis Vene. Estas pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškių, 4/6 tritaškių), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Budučnost“: Norrisas Cole‘as 20 (6/12 dvit.), Goga Bitadze 16 (5/7 dvit., 3 blk.), Edwinas Jacksonas ir Earlas Clarkas po 10.

„Gran Canaria“: Siimas Sanderis Vene 16 (4/6 trit.), Xavieras Rabaseda ir Anzejs Pasečniks po 12.