• „Thunder“ išvykoje 126:117 palaužė „Magic“ krepšininkų pasipriešinimą

• Shroderis ketvirtajame kėlinyje pelnė 18 taškų, o rungtynes baigė su 21 tašku

• George'as nugalėtojams pelnė 37 taškus

• Westbrookas ketvirtose rungtynėse iš eilės surinko trigubą dublį: 23 taškai, 14 atkovotų kamuolių ir 14 rezultatyvių perdavimų

Dennisas Shroderis per lemiamą ketvirtį pelnė 18 taškų ir svariai prisidėjo prie to, jog Oklahomos „Thunder“ (32-18) klubas NBA rungtynėse išvykoje 126:117 (32:35, 37:28, 22:31, 35:23) palaužtų Orlando „Magic“ (20-31) krepšininkų pasipriešinimą.

37
35
63%
12/19
78%
7/9

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Aarono Gordono dvitaškio metimo šeimininkai turėjo penkių taškų pranašumą (98:93), tačiau tada Shroderis per penkias minutes pelnė 18 iš komandos 23 taškų ir „Thunder“ įgijo dviženklį pranašumą (116:103) bei užtikrintai užbaigė dvikovą (126:117).

Iš viso Oklahomos klubui atstovaujantis vokietis per aikštėje praleistas 28 minutes pelnė 21 tašką (6/9 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtose rungtynėse iš eilės Russellas Westbrookas surinko trigubą dublį. Orlande gynėjas per 38 minutes pelnė 23 taškus (6/10 dvit., 1/2 trit., 8/12 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų bei suklydo 5 kartus. Tai buvo jau septynioliktasis Westbrooko trigubas dublis šį sezoną.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Paulas George'as, kuris per 39 minutes surinko 37 taškus (12/19 dvit., 2/5 trit., 7/9 baud.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Tai buvo jau šeštoji iš eilės Oklahomos ekipos pergalė.

Šeimininkų ekipoje sunkiai sustabdomas buvo Nikola Vučevičius. Juodkalnietis per 34 minutes pelnė 27 taškus (11/18 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Nikola Vučevičius 27 (11/18 dvit., 11 atk. kam.), Evanas Fournier 17, Aaronas Gordonas (9 atk. kam.) ir Terrence'as Rossas po 16, Jonathanas Isaacas (8 atk. kam.) ir D.J. Augustinas po 11.

„Thunder“: Paulas George'as 37 (12/19 dvit.), Russellas Westbrookas 23 (14 atk. kam., 14 rez. perd.), Dennisas Shroderis 21, Jerami Grantas 18, Nerlensas Noelis 12.