• Mindaugas Kuzminskas prie pergalės pridėjo 12 taškų ir 13 naudingumo balų

• Antrajame kėlinyje kairįjį kelį susižeidė nesėkmingai ant parketo kritęs Artūras Gudaitis

• Kuriam laikui puolėjas iškrito iš rikiuotės turėtų paaiškėti rytoj

• Nugalėtojus į pergalę vedė 24 taškus surinkęs Vladimiras Micovas

Mindaugas Kuzminskas pateko tarp rezultatyviausiųjų Milano „AX Armani“ (10-11) krepšininkų bei prisidėjo prie pratęsimo pareikalvusios pergalės 106:104 (27:28, 12:18, 29:21, 21:22, 17:15) svečiuose prieš Las Palmo „Gran Canaria“ (6-15) klubą.

22
25
6
80%
4/5

Viso pratęsimo metu nežymią persvarą turėjo svečiai. Prieš prasidedant paskutinei minutei, Kuzminskas pataikė baudų metimus ir padidino ekipos persvarą iki 4 taškų (100:96).

Iki mačo pabaigos likus 23 sekundėms, Eulis Baezas smeigė tritaškį ir „AX Armani Exchange“ persvarą nurėžė iki 2 taškų (101:103). Nunnally stojo prie baudų metimų linijos ir ramiai sumetęs metimus vėl padidino Italijos komandos pranašumą.

Vis tik „Gran Canaria“ pasiduoti linkusi nebuvo. Iki mačo pabaigos likus 8,1 sekundės, Kimas Tillie pataikė iš toli – 104:105. Prie baudų metimų linijos vėl stojo Nunnally, kuris pataikė pirmąją, bet nerealizavo antrosios baudos ir svečiai padidino pranašumą iki 2 taškų (106:104).

Šeimininkai savo išpuoliui turėjo 6,1 sekundės, tačiau dar vieną fantastinį Erikssono tritaškį lankas išspjovė ir finalinė sirena paskelbė Milano klubo pergalę.

Kuzminskas per 23 minutes pelnė 12 taškų (1/3 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 10/10 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 13 naudingumo balų.

Iki ketvirtojo pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms, Vladimiras Micovas pelnė dvitaškį bei padidino Milano ekipos persvarą iki 5 taškų (87:82).

Vis tik Anžejs Pasečniks ilgai netruko atsakyti tuo pačiu, o likus 20 sekundžių, Clevinas Hannah pridėjo dar du taškus ir šeimininkų deficitas sumenko iki minimumo (86:87). Po šio epizodo Micovas stojo prie baudų metimų linijos ir ten neklydo, taip „Gran Canaria“ ekipai palikdamas 18,7 sekundės.

GM: 21

Marcusas Erikssonas iš pradžių prametė labai tolimą metimą, tačiau Pasečniks atkovojo kamuolį puolime ir švedas paleido ne ką lengvesnį tritaškį, tačiau šįkart metimas tinklelį skrodė. Erikssono koja buvo taip arti tritaškio linijos, jog teisėjai šį epizodą peržiūrėjo net iš kelių skirtingų kamerų.

„AX Armani“ paskutiniam išpuoliui 2,6 sekundės, tačiau Jameso Nunnally tritaškis tikslo nepasiekė ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Italijos ekipos pergalę apkartino skaudi Artūro Gudaičio trauma. Puolėjas antrojo kėlinio pradžioje bandė blokuoti varžovo metimą, tačiau jo ranka užkliuvo už lentos, o iš karto po to lietuvis itin nesėkmingai nusileido ant parketo ir susigriebė už kairiojo kelio.

Gudaitis aikštėje praleido vos 8 minutes, tačiau per jas spėjo pelnyti 6 taškus (1/2 dvitaškių, 4/4 baudos), atkovoti 5 kamuolius, atlikti rezultatyvų perdavimą, blokuoti metimą, išprovokuoti 4 pražangas ir surinkti 14 naudingumo balų.

„Gran Canaria“: Marcusas Erikssonas 28 (5/11 trit.), Kimas Tillie 12 (3/4 dvit., 2/4 trit.), DJ Strawberry 10 (3/6 trit.).

„AX Armani Exchange“: Vladimiras Micovas 24 (6/9 dvit.), Mike‘as Jamesas (6/11 dvit.) ir Jamesas Nunnally (5/8 dvit.) po 22, Mindaugas Kuzminskas 12 (10/10 baudos).