Nuotr.: Kauno diena/Evaldas Šemiotas
Nuotr. Kauno diena/Evaldas Šemiotas

Pergalių seriją MultiGyn Moterų Baltijos šalių čempionate pratęsė Kauno „Aisčių-LSMU“ (9-3) ekipa, kuri savo aikštėje 82:62 (25:19, 13:13, 24:13, 20:17) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ (2-10). Tai buvo jau šeštoji iš eilės kauniečių pergalė.

29
40
12
1

Lemiamą spurtą šeimininkės surengė po pertraukos, kai trečiąjį kėlinį laimėjo 24:13 ir susikrovė solidų pranašumą (62:45).

Lemiamame ketvirtyje „Aistės-LSMU“ saugojo įgytą persvarą bei užtikrintai laimėjo rungtynes (82:62).

Nugalėtojų gretose spindėjo asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerinusi Daugilė Šarauskaitė. Aukštaūgė per 31 minutę pelnė 29 taškus (14/16 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 12 kamuolių bei surinko 40 naudingumo balų.

„Fortūnos“ ekipai šioje dvikovoje vadovavo Ramunė Kumpienė, kuri pakeitė vyr. trenerį Vilių Stanišauską.

„Aistės-LSMU“: Daugilė Šarauskaitė 29 (14/16 dvit., 12 atk. kam., 40 naud. bal.), Milda Sauliūtė (7 rez. perd.) ir Greta Tamašauskaite po 8.

„Fortūna“: Lina Mikelevičienė 18, Andra Gabalytė 13 (7 rez. perd.), Ligita Tamulytė 11.