Nuotr.: M.Baranauskas
Nuotr. M.Baranauskas

Nacionalinėje krepšinio lygoje pergalę paskutiniu metimu iškovojo „Palangos Kuršiai“ (23-12), kurie po lemiamo Jaleno Riley dvitaškio 74:73 (21:20, 23:14, 18:21, 12:18) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (17-18).

31
24
100%
4/4
45%
5/11

Prasidėjus paskutinei minutei Šarūnas Beniušis įmetė dvitaškį ir savo ekipai suteikė dviejų taškų persvarą (71:69), bet netrukus Riley atsakė tritaškiu ir palangiškius išvedė į priekį 72:71.

Likus 6 sekundėms Š. Beniušis pridėjo dar vieną dvitaškį ir „Delikatesas“ vėl buvo priekyje, o tuomet svečiai protingai išnaudojo ketvirtąją pražangą bei „Palangos Kuršiams“ paliko kelias sekundes.

Visgi to Jalenui Riley pakako – jis likus 0,8 sek. pasižymėjo dvitaškiu ir savo komandai padovanojo pergalę.

Šias rungtynes stebėjo „Palangos Kuršių“ komandos įkūrėjas Renaldas Seibutis.

Pergalingas rungtynių metimas:

Riley per 36 minutes pelnė 31 tašką (6/14 dvit., 5/11 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Joniškio ekipoje debiutavęs Rokas Stankevičius, kurį paskolino LKL klubas „Šiauliai“, per 37 minutes įmetė 13 taškų (5/11 dvit., 3/4 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Svečių gretose Šarūnas Beniušis surinko 21 tašką, 8 atkovotus kamuolius ir 33 naudingumo balus.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 31 (5/11 trit., 7 atk. kam.), Aurimas Majauskas 12, Spenseris Mitchellas 9.

„Delikatesas“: Šarūnas Beniušis 21 (8/10 dvit., 5/5 baudos, 8 atk. kam., 33 naud. balai), Rokas Stankevičius 13 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Mantvydas Žukauskas 11 (5 rez. perd.), Rytis Pipiras 9 (7 atk. kam.).