Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Berlyno ALBA komandą paskui save tempęs Rokas Giedraitis rezultatyviausiai rungtyniavo Vokietijos taurės finale, tačiau lietuvio pastangų pirmajam sezono trofėjui neužteko. Likus žaisti 2 sekundes, Nikos Zisis smeigė tritaškį ir išplėšė pergalę Bambergo „Brose“ ekipai 83:82 (20:16, 24:21, 19:17, 20:28).

GM: 16

Daugiausiai ALBA gretose žaidęs Giedraitis per 31 minutę pelnė 23 taškus (4/6 dvitaškiai, 4/8 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas ir surinko 24 naudingumo balus.

„Brose“ priklausantis Arnoldas Kulboka buvo registruotas rungtynėms, bet nuo suolo nepakilo.

MVP ir „Brose“ herojumi tapęs Zisis per 27 minutes surinko 19 taškų (2/3 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir užfiksavo 25 balų naudingumą.

„Brose“: Tyrese Rice'as 20, Nikos Zisis 19 (8 rez. perd.), Eliasas Harrisas 15.

ALBA: Rokas Giedraitis 23 (4/8 trit., 6 atk. kam.), Johannesas Thiemannas 17, Landry Nnoko 13 (9 atk. kam.), Peytonas Siva 12 (7 rez. perd., 5 kld.).