Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com

Stambulo „Fenerbahče“ (20-3) Eurolygoje pasiekė jau 20-ąją pergalę, kuomet svečiuose 97:75 (26:12, 20:23, 27:13, 24:27) sutriuškino „Darussafaka“ (3-20).

16
21
100%
3/3
100%
4/4

Željko Obradovičiaus auklėtiniai dominuoti pradėjo jau nuo pirmojo kėlinio, per kurį pelnė daugiau nei dvigubai taškų (26:12).

Galutinį smūgį „Fenerbahče“ sudavė po ilgosios pertraukos. Marko Guduričius pataikė dvitaškį, Nikola Kaliničius surinko 5 taškus iš eilės, dar vieną tolimą bombą smeigė Nicolo Melli ir atkarpą 17:4 laimėję svečiai nutolo 24 taškų persvara (63:39).

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodė Guduričius, pelnęs 16 taškų (3/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 4/4 baudos), atkovojęs 5 ir perėmęs 1 kamuolį, atlikęs rezultatyvų perdavimą, blokavęs metimą, kartą suklydęs bei surinkęs 21 naudingumo balą.

Sėkmingas rungtynes sužaidė buvęs Panevėžio „Lietkabelio“ legionierius Žanis Peiners. Latvis per 20 minučių įmetė 13 taškų (1/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 8/8 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo kamuolį, kartą suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir mačą baigė su 15 naudingumo balų.

Pagal pastarąjį rodiklį puolėjas buvo geriausias „Daruššafaka“ gretose.

„Daruššafaka“: Michaelas Ericas 14 (6/9 dvit.), Žanis Peiners 13 (8/8 baudos), Stantonas Kiddas 10.

„Fenerbahče“: Bobby Dixonas (4/5 trit.) ir Marko Guduričius (2/7 trit.) po 16, Nikola Kaliničius 15.