Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Ketvirtojo kėlinio pradžioje sitauciją kontroliavęs Kauno „Žalgiris-2“ (18-19) turėtos persvaros neišlaikė.

25
29
6
86%
6/7

Manto Šerniaus auklėtiniai svečiuose 79:91 (24:24, 17:21, 24:13, 14:33) nusileido Jonavos „Sintek“ (15-21) ekipai, kuriai tai buvo penktoji pergalė iš eilės.

32-ąją mačo minutę Nedas Kancleris pataikė dvitaškį ir svečių pranašumą padidino iki 7 taškų (67:60), o po Kerro Kriisos tolimo šūvio ketvirčio viduryje kauniečiai dar turėjo minimalią persvarą – 72:71.

Vis tik tuomet kauniečiai ir sugriuvo. Iš pradžių Martynas Linkevičius pataikė tritaškį, jo pavyzdžiu pasekęs Justinas Furmanavičius smeigė du tolimus metimus iš eilės, įskaitant ir vieną su varžovo pražanga ir iki mačo pabaigos likus 3 minutėms, šeimininkai nutolo 83:75.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Ernestas Serkevičius pataikė dar vieną tritaškį ir galutinai nulėmė susitikimo baigtį – 89:77.

Nugalėtojų ekipoje žibėjo Martynas Linkevičius. Jonavos klubo kapitonas pelnė 25 taškus (6/7 dvit., 4/8 trit., 1/1 baudos), atliko 6 rezultatyvius pardavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, kartą suklydo bei surinko 29 naudingumo balus.

„Sintek-Jonava“: Martynas Linkevičius 25 (6/7 dvit., 4/8 trit.), Justinas Furmanavičius 21 (4/5 trit.), Grantas Vasiliauskas 12 (8 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 11.

„Žalgiris-2“: Erikas Venskus 18 (8/16 dvit.), Rokas Jokuvaitis (5/10 dvit.) ir Kerras Kriisa (3/6 trit.) po 13, Marius Valinskas 11, Lukas Uleckas 10.