Nuotr. Scanpix
  • „Panathinaikos“ 91:67 išvykoje sutriuškino „Daruššafaka“ klubą

• Lukas Lekavičius pasižymėjo 2 taškais ir 5 rezultatyviais perdavimais

• Nugalėtojams 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių surinko Georgios Papagiannis

Dėl vietos Eurolygos atkrintamosiose kovojanti Atėnų „Panathinaikos“ komanda ketvirtadienį vakare išvykoje 91:67 (20:17, 26:20, 20:16, 25:14) įveikė Stambulo „Daruššafaka“ klubą.

14
26
12
3

Lukas Lekavičius aikštėje praleido 13 minučių, per kurias pelnė 2 taškus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo vieną kamuolį.

Rungtynių pradžioje abi ekipos žaidė taškas į tašką ir „Panathinaikos“ į priekį kiek išsiveržė tik pirmojo ketvirčio pabaigoje.

Prieš ilgąją pertrauką svečiai pirmavo 46:37 ir galingai sužaidę ketvirtąjį kėlinį, įtvirtino savo pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų surinkęs Ioannis Papapetrou, taip pat atkovojęs 4 kamuolius.

Dar 14 taškų ir 12 atkovotų kamuolių Atėnų ekipai pridėjo Georgios Papagiannis. Jis surinko 26 naudingumo balus.

Stambulo klubui 14 taškų pelnė Toney Douglasas, dar 12 įmetė Žanis Peiners.

Eurolygos lentelės dugne tūnanti „Daruššafaka“ šiame mače, kaip įprasta, sulaukė kuklaus sirgalių palaikymo – rungtynes stebėjo apie 2900 sirgalių.

„Panathinaikos“ po šios pergalės pakilo į dešimtąją Eurolygos turnyro lentelės vietą.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 18, Georgios Papagiannis (12 atk. kam.), Deshaunas Thomasas 12.

„Daruššafaka“: Toney Douglasas 14, Žanis Peiners 12, Micahelas Ericas 11.