Nuotr.: Augustas Didžgalvis
Nuotr. Augustas Didžgalvis

Po ilgosios pertraukos aikštėje dominavusios Kauno „Aistės-LSMU“ žengė į Baltijos lygos finalą. Roko Kondratavičiaus auklėtinės pusfinalyje „Ryto“ arenoje 93:61 (17:15, 24:18, 27:8, 25:20) užtikrintai nugalėjo Talino „Ulikool“ iš Estijos ir įgijo teisę kautis dėl čempionių titulo.

18
38
50%
4/8
17

Kaunietės savo varžoves sužinos netrukus – nuo 16 val. kovą antrajame pusfinalyje pradės Vilniaus „Kibirkštis“ ir Rygos TTT. Sekmadienį „Ryto“ arenoje 12 val. prasidės mačas dėl trečiosios vietos, o nuo 15 val. startuos mūšis dėl debiutinės Baltijos lygos nugalėtojų trofėjaus.

„Ulikool“ pusfinalio susitikime laikėsi iki ilgosios pertraukos, kada besibaigiant antrajam kėliniui Katlin Korjus dviem taškais sumažino svečių atsilikimą iki šešių taškų – 33:39. Deimantė Žukaitė pirmąją mačo pusę užbaigė dviem taikliomis baudomis, „Aistės-LSMU“ trečiąjį ketvirtį pradėjo septyniais taškais paeiliui ir Kauno komanda atitrūko – 48:33.

Apskritai kaunietės trečiajame kėlinyje spurtavo 17:2 ir dominavo 58:35. Ketvirtojo ketvirčio viduryje Karolinai Kazočiūnaitei pataikius iš toli, o Daugilei Šarauskaitei pridėjus dvitaškį, R. Kondratavičiaus vadovaujamos komandos persvara pasiekė 30-ies taškų ribą (76:46).

Po krepšiais karaliavusi D. Šarauskaitė dar pirmoje mačo dalyje buvo per vieną atkovotą kamuolį nuo dvigubo dublio – surinko 13 taškų ir sugriebė 9 kamuolius. Iš viso „Aisčių-LSMU“ lyderė per 31 minutę įmetė 18 taškų (7/9 dvitaškiai, 4/8 baudos), atkovojo 17 kamuolių, blokavo 1 metimą, išprovokavo net 11 pražangų bei užfiksavo 38 balų naudingumą.

„Ulikool“ vedlės Annikos Koster sąskaitoje – 17 taškų (6/9 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/6 baudos), 5 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 6 išprovokuotos pražangos, 3 klaidos ir 23 naudingumo balai.

„Aistės-LSMU“: Daugilė Šarauskaitė 18 (17 atk. kam.), Greta Tamašauskaitė 13 (3/6 trit.), Karolina Kazočiūnaitė 12 (2/2 trit.), Milda Sauliūtė ir Deimantė Žukaitė (6 rez. perd.) – po 9.

„Ulikool“: Annika Koster 17, Trine Kasemagi ir Katlin Korjus – po 14, Maaja Bratka 8.