Nuotr. AP – Scanpix
  • „Grizzlies“ išvykoje 128:135 nusileido „Wizards“

• Jonas Valančiūnas pelnė 22 taškus ir atkovojo 8 kamuolius

• Bradley Bealas nulėmė Vašingtono ekipos pergalę, kai pataikė 9 iš 12 tritaškių ir surinko 40 taškų

Jonas Valančiūnas buvo antras rezultatyviausiais „Grizzlies“ (28-42) ekipos žaidėjas, tačiau to nepakako, mat visas lietuvio ir Mike‘o Conley dueto pastangas nubraukė įspūdingą pasirodymą surengęs Bradley Bealas.

40
44
2
75%
9/12

Memfio klubas sekmadienio naktį Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) susitikime išvykoje 128:135 (37:35, 34:34, 32:36, 25:30) nusileido JAV sostinės Vašingtono „Wizards“ (30-40) komandai.

Valančiūnas per 29 minutes pelnė 22 taškus (10/17 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, 2 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė bei surinko 21 naudingumo balą.

Lietuviui puikiai talkino Conley, surinkęs dvigubą dublį – pelnęs 28 taškus (5/8 dvit., 3/7 trit., 9/11 baud. met.), atlikęs 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojęs 3 kamuolius bei surinkęs 30 naudingumo balų.

Taip gynėjas užfiksavo dešimtąjį savo dvigubą dublį.

Tuo metu „Wizards“ gelbėtojas Bealas per 38 minutes įmetė 40 taškų (3/5 dvit., 9/12 trit., 7/9 baud. met.), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, taip surinkdamas 44 efektyvumo balus.

Gynėjas pataikė 9 tritaškius ir taip pagerino asmeninį karjeros tolimų metimų rekordą.

„Grizzlies“ ir jų varžovai pirmą kartą istorijoje per tris rungtynių kėlinius pelnė 100 taškų.

Susitikimo metu traumą patyrė Memfio klubo puolėjas C.J. Milesas, kuris susižeidė pėdą. Teigiama, kad pirminis rentgeno tyrimas pažeidimų neparodė, tačiau krepšininkas jaučia skausmus ir dėl to bus atliekami išsamesni tyrimai.

„Wizards“: Bradley Bealas 40 (7 rez. perd., 9/12 trit., 5 atk. kam.), Jabari Parkeris 20 (11 atk. kam.), Bobby Portisas 18 (6 atk. kam.), Jeffas Greenas ir Tomašas Satoransky (7 rez. perd., 6 atk. kam.) po 15, Thomasas Bryantas 10 (7 atk. kam.).

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 28 (12 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (8 atk. kam.), Avery Bradley 21 (5 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 16 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Joakimas Noah 15 (8 atk. kam.), Justinas Holiday‘us 9.