• Maskvos CSKA išvykoje 80:78 įveikė „Anadolu Efes“

• Pergalingą metimą, likus 1,6 sekundės pataikė Cory Higginsas

• Amerikietis su 19 pelnytų taškų taip pat buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose

• „Anadolu Efes“ klube Brockas Motumas pelnė 9 taškus, Vasilije Micičius – 6

Cory Higginsas, likus 1,6 sėkmingo reido krepšio link dėka išplešė dramatišką Maskvos CSKA (21-6) dramatišką pergalę Stambule.

19
22
100%
2/2
78%
7/9

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 80:78 (15:20, 25:15, 21:23, 19:20) palaužė vietos „Anadolu Efes“ (17-10) krepšininkus.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, CSKA toliau turėjo trapų pranašumą, tačiau Krunoslavas Simonas pataikė iš toli ir rezultatą išlygino – 76:76. Po šio epizodo Dimitris Itoudis paprašė minutės pertraukėlės, kuri davė vaisių – Higginsas realizavo sudėtingą dvitaškį ir sugrąžino persvarą svečiams (78:76).

Savosios minutės pertraukėlės paprašė ir „Anadolu Efes“, tačiau Larkino tolimas šūvis tikslo nepasiekė. Kitoje aikštelės pusėje Bryantas Dunstonas blokavo Clyburno metimą, o kovoje dėl kamuolio Simonas išprovokavo pastarojo pražangą.

Kroato ranka prie baudų metimų linijos nesudrebėjo ir išlyginęs rezultatą, Simonas svečiams paliko 5,6 sekundės.

Paskutinę CSKA ataką Itoudis patikėjo Higginsui, kuris atliko reidą krepšio link ir pelnęs taškus iš po krepšio išvedė svečius į priekį, „Anadolu Efes“ palikdamas 1,6 sekundės.

Į įvykius reagavę šeimininkai paprašė dar vienos minutės pertraukėlės, po kurios Jamesas Andersonas priėmė kamuolį, tačiau jį iš karto išmušė Clyburnas bei taip įtvirtino Rusijos ekipos pergalę.

Visų rungtynių metu vyko itin lygi kova. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Willas Clyburnas ir Nando De Colo realizavo baudų metimus, o CSKA spurtavo 9:0 bei atrodė, jog maskviečiai pradeda lemiamą spurtą (72:63).

Vis tik per trumpiau nei minutę Brockas Motumas ir Shane‘as Larkinas smeigė po tritaškį bei kaip mat grąžino „Anadolu Efes“ į rungtynes – 72:69.

„Anadolu Efes“: Bryantas Dunstonas 19 (8/10 dvit., 9 atk. kam.), Krunoslavas Simonas 13 (3/6 trit.), Shane‘as Larkinas 11 (3/7 trit.).

CSKA: Cory Higginsas 19 (7/9 dvit.), Kyle‘as Hinesas 15 (7/7 dvit.), Willas Clyburnas 10.