• Žalgiriečiai trečiajame kėlinyje pataikė 7 tritaškius ir surinko 33 taškus

• Kauno komandai tai buvo trečioji pergalė šią savaitę ir septintoji paeiliui

• Marius Grigonis per 16 minučių įmetė 16 taškų

• Karolis Lukošiūnas į LKL čempionų krepšį susmeigė 5 tritaškius bei pelnė 17 taškų

Pakilimą išgyvenantis Kauno „Žalgiris“ (23-3) pratęsė pergalių seriją iki septynių laimėtų susitikimų paeiliui.

13
20
100%
3/3
5

Trečiajame ketvirtyje 7 tritaškius pataikę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai Saulės mieste 93:78 (26:18, 23:19, 33:18, 11:23) sutriuškino „Šiaulių“ (5-21) komandos krepšininkus ir šią savaitę laimėjo trečią kartą iš eilės.

Kauniečiai aukščiausia pavara startavo nuo pat susitikimo pradžios, kada Marius Grigonis per pusę pirmojo kėlinio surinko 7 taškus, o „Žalgiris“ buvo priekyje 13:7. Tada svečiai dar pridėjo penkis taškus iš eilės ir LKL čempionai greitai susikrovė dviženklį pranašumą – 18:7.

Taškus ant „i“ Kauno komanda sudėliojo trečiajame kėlinyje, kai įmetė 7 tritaškius. Per pirmąją pusę žalgiriečia buvo realizavę tik 5 tolimus metimus.

Iš viso trečiajame ketvirtyje Jasikevičiaus kariauna surinko 33 taškus ir nutolo nepavejamai – 82:55. Bendrai „Žalgiris“ iš tolimos distancijos realizavo 13 iš 31 metimo (41 proc. taiklumas).

„Šiauliams“ daugiau nei pusę tritaškių – 5 iš 9 – surinko Karolis Lukošiūnas, į savo sąskaitą įsirašęs 17 taškų.

Kauno klubo gretose daugiau nei 20 minučių žaidė vienintelis Nate'as Woltersas, kuris pakilęs nuo suolo aikštėje praleido 23 minutes, pasižymėjo 7 taškais (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 2/4 baudos), 5 rezultatyviais perdavimais ir 2 atkovotais kamuoliais.

Šiaulių ekipoje debiutavęs Sethas Allenas per 28 minutes įmetė 8 taškus (2/5 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 1/3 baudos), atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, atkovojo 2 kamuolius, 3 sykius suklydo bei įmetė 7 naudingumo balus.

Pirmąkart aikštėje LKL pasirodęs 17-metis Nedas Švirikas per pusantros minutės atkovojo 1 kamuolį.

„Žalgirio“ kapitonas Paulius Jankūnas kartu su Laurynu Biručiu ir Eriku Venskumi stebėjo mačą nuo atsarginių suolo.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 22 (8 atk. kam.), Karolis Lukošiūnas 15 (5/10 trit.), Sethas Allenas 8 (6 rez. perd.).

„Žalgiris“: Marius Grigonis 16, Edgaras Ulanovas 13 (5 atk. kam.), Artūras Milaknis 12 (3/8 trit.).