Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Vokietijos čempionate – dviejų lietuvių akistata. Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (17-5) svečiuose 69:66 (9:20, 24:13, 17:17, 19:16) palaužė Bambergo „Brose“ (18-6) su Arnoldu Kulboka.

Daugiausia pelno: Tyrese Rice

Susitikimą starto penkete pradėjęs Giedraitis per 21 minutę įmetė 2 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/4 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko -1 naudingumo balą. Pastarasis rodiklis – prasčiausias asmeniškai šį sezoną.

Nuo suolo pakeltas Kulboka rungtyniavo pusketvirtos minutės, bet niekuo nepasižymėjo.

ALBA po šios pergalės per vieną laimėjimą priartėjo prie „Brose“, kuri žengia ketvirta. Berlyno ekipa rikiuojasi penkta.

„Brose“: Cliffas Alexanderis 15 (10 atk. kam.), Ricky Hickmanas 12, Bryce'as Tayloras 8.

ALBA: Landry Nnoko 12 (14 atk. kam.), Johannesas Thieannas 11, Peytonas Siva 9 (5 rez. perd., 5 per. kam.).