Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix
  • „Anadolu Efes“ pirmajame ketvirtfinalio susitikime 75:68 pranoko „Barceloną“

• Mačo MVP tapęs Vasilije Micičius per 31 minutę įmetė 21 tašką (3/4 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir įsirašė 30 naudingumo balų

• Stambulo ekipa pirmojo kėlinio viduryje jau pirmavo 15:4

• „Barcelonos“ gretose žaidžiantis Kevinas Pangosas rungtyniavo 21 minutę ir surinko 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/1 baudos)

Beveik visas rungtynes pirmavusi Stambulo „Anadolu Efes“ su Vasilije Micičiumi priešakyje pergalingai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias.

21
30
80%
4/5
75%
3/4

Buvęs žalgirietis su 30 naudingumo balų tapo mačo MVP, o Ergino Atamano auklėtiniai pirmajame ketvirtfinalio mače beveik 15 tūkst. savų žiūrovų akivaizdoje 75:68 (26:15, 14:21, 18:13, 17:19) įveikė „Barcelonos“ pasipriešinimą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Antrasis susitikimas penktadienį taip pat bus žaidžiamas Stambule.

Micičius per 31 minutę pelnė 21 tašką (3/4 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas, 2 sykius prasižengė ir 3 kartus suklydo.

„Anadolu Efes“ iniciatyvą į savo rankas paėmę nuo pirmųjų minučių, kada startavo atkarpa 9:2, o įpusėjus pirmajam ketvirčiui jau turėjo dviženklę persvarą 15:4. Visgi antrajame kėlinyje „Barca“ pabudo ir spurtavusi 17:6 išlygino rezultatą 32:32.

Į tai Tiboras Pleissas ir Micičius atsakė dviem tritaškiais bei Stambulo ekipos žaidėjai neleido svečiams perlaužti rungtynių – 40:32.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes, po Bryanto Dunstono taškų „Anadolu Efes“ užtikrintai pirmavo 71:59, tačiau „Barca“ rankų nenuleido ir dar bandė kabintis, kai Adamos Hangos tolimas šūvis sumažino katalonų deficitą iki 5 taškų (66:71).

Per kitas beveik dvi minutes komandos keitėsi netaikliais metimais, kol galiausiai šį prakeiksmą nutraukė du taškus su pražanga pelnęs Micičius, Turkijos komandai suteikęs saugų 8 taškų pranašumą – 74:66.

Kevinas Pangosas per 21 minutę „Barcelonai“ surinko 12 taškų (3/5 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 0/1 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir perėmė 1 kamuolį.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 21 (7 rez. perd.), Shane'as Larkinas ir Adrienas Moermanas – po 12, Bryantas Dunstonas 11.

„Barcelona“: Ante Tomičius 14, Kevinas Pangosas ir Thomasas Heurtelis – po 12.