Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Tenerifės „Iberostar“ klubas tapo antrąja FIBA Čempionų lygos komanda, pasiekusia turnyro finalą.

17
18
67%
4/6
100%
3/3

Txuso Vidorreta auklėtiniai Antverpene 70:54 (12:20, 19:6, 16:16, 23:12) nugalėjo finalo ketverto šeimininkus „Giants“ ir mūšyje dėl trofėjaus susikaus su Bolonijos „Virtus“.

Ispanijos klubas iniciatyvą perėmė ketvirtojo kėlinio pradžioje. Nicolas Brussino pataikė tritaškį su pražanga, Coltonas Iversonas realizavo baudos metimus, o Brussino atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Iberostar“ susikrovė 13 taškų persvarą – 55:42.

Šeimininkai pirmuosius taškus ketvirtajame kėlinyje pelnė sužaidus daugiau nei 3 minutes ir buvo sumažinę deficitą iki vienženklio, tačiau kelis rezultatyvius išpuolius surengę svečiai atstatė turėtą persvarą, kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs Brussino pelnė 17 taškų (1/3 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/3 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Iberostar“ FIBA Čempionų lygą jau buvo laimėjusi 2016-17 m. sezone. Tuomet šio klubo garbę gynė dabartinis Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marius Grigonis, kuris buvo pripažintas naudingiausiu finalinio ketverto žaidėju.

„Iberostar“: Nicolas Brussino 17 (4/6 trit.), Javieras Beiranas 14 (5/7 dvit.), Pierre‘as-Antoine‘as Gillet 11 (3/4 trit.).

„Giants“: Tyleris Kalinoski (3/4 trit.) ir Jae‘Seanas Tate‘as (5/7 dvit.) po 13, Ismaelis Bako ir Dave‘as Dudzinski po 7.