Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Vienuoliktąją pergalę per paskutiniuosius dvylika susitikimų Prancūzijos čempionate iškovojo Nantero 92 (23-9) komanda su Adu Juškevičiumi priešakyje.

Daugiausia pelno: Jeremy Senglin

Lietuvis tapo mačo MVP, o Nantero ekipa svečiuose 86:70 (16:21, 21:20, 28:8, 21:21) užtikrintai nugalėjo Antibo „Sharks“ (6-26) krepšininkus.

Nuo suolo pakilęs Juškevičius per 27 minutes įmetė 20 taškų (1/2 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo bei surinko 26 naudingumo balus.

„Sharks“: Timas Blue 19, Fernando Raposo ir Isaia Cordinier (8 atk. kam.) – po 11.

92: Adas Juškevičius (5/8 trit.) ir Jeremy Senglinas – po 20, Nickas Johnsonas 13, Demetrius Treadwellas 11.

Kitame susitikime solidų pasirodymą surengė Mantas Kalnietis, atstovaujantis Vilerbano ASVEL (25-7) komandai.

Įžaidėjas su 22 naudingumo balais buvo naudingiausias žaidėjas dvikovoje, kurioje jo komanda išvykoje 87:78 (18:22, 17:12, 26:26, 26:18) pranoko Šolė „Basket“ (10-22) atstovus ir išliko turnyrinės lentelės viršūnėje.

Kalnietis rungtyniavo 28 minutes, realizavo 4 iš 5 tritaškių ir iš viso surinko 16 taškų, taip pat atkovojo 6 kamuolius bei išdalijo 4 rezultatyvius perdavimus.

ASVEL: Amine Noua ir Mantas Kalnietis (4/5 trit.) – po 16.

„Basket“: Frankas Hassellas 18 (10 atk. kam.), Londonas Perrantesas 15.