Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Įspūdingą pergalę draugiškose rungtynėse iškovojo Rusijos rinktinė, kuri draugiškame turnyre Veronoje mačą užbaigė spurtu 17:0 ir 72:70 (7:22, 25:18, 21:25, 19:5) palaužė šeimininkę Italijos nacionalinę komandą, kuri sulaukė prisijungusio Marco Belinelli.

Ketvirtajame kėlinyje likus 6 minutėmis ir 41 sekundei Italija po Danielio Hacketto taškų pirmavo 70:55, tačiau tai buvo viskas, ką mače nuveikė turnyro šeimininkai.

Rusija mačą baigė spurtu 17:0 ir po Vitalijaus Fridzono tritaškio likus vienai sekundei iki rungtynių pabaigos šventė įspūdingą pergalę.

Pergalingas metimas:

Italijos komandoje pirmąjį draugišką mačą sužaidė Marco Belinelli. Vienas komandos lyderių per 24 minutes įmetė 11 taškų (1/3 dvit., 2/5 trit., 3/3 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas bei keturis sykius pažeidė taisykles.

Danilo Gallinari dėl apendicito operacijos veikiausiai šią vasarą draugiškose rungtynėse nežais, o prie rinktinės kovų prisijungs nuo pasaulio čempionato.

Tuo metu rusai vertėsi be savo vedlio Aleksejaus Švedo.

Rusijos rinktinė: Nikita Kurbanovas (6 atk. kam.) ir Vitalijus Fridzonas (4/6 trit.) po 16, Michailas Kulaginas 10.

Italijos rinktinė: Alessandro Gentile (6 atk. kam.) ir Brianas Sacchetti po 13, Marco Belinelli 11, Amedeo Della Valle 9, Danielis Hackettas (6 atk. kam.) ir Awudu Abassas po 7.