Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Po pralaimėjimo vokiečiams, Vengrijos rinktinė Vokietijoje vykstančiame pasiruošimo pasaulio čempionatui ciklo turnyre 80:75 (20:24, 24:17, 21:22, 15:12) nugalėjo Lenkijos komandą.

Po pirmojo kėlinio 4 taškais (20:24) atsilikę vengrai iki pirmosios rungtynių pusės spėjo persverti rezultatą – į ilgąją pertrauką Vengrijos rinktinė išėjo pirmaudama 3 taškais (44:41).

Per trečiąjį kėlinį lenkai sumažino deficitą iki dviejų taškų (63:65), tačiau lemiamame ketvirtyje vengrai susiėmė, padidino pranašumą ir šventė pergalę – 80:75.

Marko Filipovity Vengrijos rinktinėje su 16 taškų buvo rezultatyviausias. Iškart už jo rezultatyviausių žaidėjų eilutėje rikiavosi 15 taškų pelnęs Zoltanas Perlas, Darrinas Govensas pridėjo 13 taškų, Benedekas Varadi – 11.

Lenkijos rinktinės gretose rezultatyviausiai žaidė Adamas Waczynskis, pelnęs 16 taškų, 11 į varžovų krepšį įmetė A.J. Slaughteris, 10 taškų atseikėjo 7 kamuolius atkovojęs Damianas Kuligas.

Lenkijos rinktinė dalyvaus rudens pradžioje vykstančiame pasaulio krepšinio čempionate, kuriame A grupėje varžysis su Dramblio Kaulo Kranto, Kinijos ir Venesuelos nacionalinėmis komandomis.

Tuo metu Vengrijos ekipa pasaulio pirmenybėse nedalyvaus. Turnyre Vokietijoje vengrai sudaro konkurenciją pasaulio čempionatui besiruošiančioms rinktinėms.