Nuotr.: imago images – Scanpix
Nuotr. imago images – Scanpix

Šešiolikos taškų deficitą turėjusi Prancūzijos rinktinė atsitiesė ir 95:81 (19:19, 23:24, 32:13, 21:25) nugalėjo Naujosios Zelandijos komandą pirmajame draugiško turnyro Kinijoje mače.

Dar iki ilgosios pertraukos Naujoji Zelandija buvo įgavusi 16 taškų pranašumą, kai pirmavo 42:34, tačiau antrojo kėlinio pabaigą geriau sužaidusi Prancūzija atsigavo ir po 20-ties žaidimo minučių atsiliko vos vienu tašku – 43:42.

Trečiajame ketvirtyje prancūzai negailestingai smogė Naujosios Zelandijos komandai ir po trijų kėlinių pirmavo jau 18 taškų – 74:56.

Lemiamą ketvirtį 25:21 laimėjo Naujoji Zelandija, tačiau prieš tai susikrautas pranašumas prancūzams leido švęsti pergalę 14 taškų pranašumu (95:81).

Prancūzijos komandą į priekį vedė Nando De Colo, surinkęs 19 taškų, o Frankas Ntilikina ir Rudy Gobertas pridėjo po 12.

Naujosios Zelandijos rinktinėje rezultatyviausiai žaidė po 11 taškų pelnę Corey Websteris ir Tohi Smithas-Milneris, Tomas Abercrombie atseikėjo 10.

Prancūzijos rinktinė pasaulio čempionato G grupėje varžysis su Dominikos Respublikos, Jordanijos ir Vokietijos ekipomis. Tuo metu Naujosios Zelandijos komanda F grupėje išbandys Brazilijos, Graikijos bei Juodkalnijos dvyliktukų jėgas.