Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Pergalingą žygį pasaulio čempionate pratęsę Prancūzijos rinktinės (2-0) krepšininkai žengė į kitą pirmenybių etapą. Vincento Collet auklėtiniai G grupės mače Šendžene 103:64 (25:18, 25:15, 28:17, 25:14) be pasigailėjimo sumindė Jordanijos (0-2) krepšininkus.

Prancūzų laimėjimas kelią tolyn atvėrė ir Dominikos Respublikai. Šios abi komandos taps lietuvių varžovais antrojo etapo L grupėje.

Nugalėtojų gretose nerungtyniavo Nicolas Batumas.

Daugiausiai problemų prancūzams pridarė Daras Tuckeris, per 35 minutes pelnęs 20 taškų (3/7 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojęs ir perėmęs po 2 kamuolius. Tiesa, jis 5 sykius suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Jordaniečiai šiame susitikime suklydo 22 kartus, tuo metu Prancūzija – 11.

Dominavęs Rudy Gobertas per 22 minutes sumetė 16 taškų (5/8 dvitaškiai, 6/6 baudos) ir atkovojo 13 kamuolių.

Įžaidėjui Nando De Colo iki dvigubo dublio pritrūko dviejų rezultatyvių perdavimų. Jo sąskaitoje – 19 taškų ir 8 rezultatyvūs perdavimai.

Jordanijos rinktinė: Daras Tuckeris 20 (6/14 metimai), Zaidas Abbasas 12 (5/15 metimai, 7 atk. kam.), Mahmoudas Abdeenas 8.

Prancūzijos rinktinė: Nando De Colo 19 (8 rez. perd.), Rudy Gobertas 16 (13 atk. kam.), Evanas Fournier 13 (4/11 metimai), Frankas Ntilikina 12 (5 rez. perd., 5 atk. kam.), Amathas M'Baye 11.