Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr.: Reuters-Scanpix

Prieš dvi dienas JAV rinktinei neįtikėtinai pralaimėjusi Turkijos (1-2) ekipa po patirto smūgio nebeatsigavo.

Lemiamoje kovoje dėl patekimo į antrąjį etapą Čekija (2-1) 91:76 (22:16, 21:19, 23:25, 25:16) palaužė turkus ir pratęsė savo istorinį žygį pasaulio čempionate, kuris šio mačo nugalėtojams yra pirmasis šalies krepšinio istorijoje.

Pirmoje mačo dalyje rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau čekai spurtavo po ilgosios pertraukos. Ondrejus Balvinas įkrovė iš viršaus, Vojtechas Hrubanas pelnė 4 taškus paeiliui, o Čekija laimėjo atkarpą 12:3 ir pabėgo dviženkle persvara – 64:53.

Vis dėlto turkai nesutriko. Melihas Mahmutoglu pataikė vieną, Cedi Osmanas – du tritaškius ir jau ketvirtojo kėlinio pradžioje intriga sugrįžo – 63:66.

Kaip bebūtų, neilgai trukus čekai smogė dar kartą. Hrubanas pataikė iš toli, Tomašas Satoransky realizavo baudų metimus, o Hrubanas pelnė dar du taškus ir Čekija ketvirtojo kėlinio viduryje atstatė dviženklį pranašumą (77:66).

37-ąją minutę turkai sumažino deficitą iki 6 taškų, tačiau tuomet Balvinas pelnė taškus iš po krepšio, Satoransky realizavo baudų metimus ir likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, čekai atstatė dviženklę persvarą bei nulėmė mačo baigtį (84:74).

Čekijos gretose pagrindiniu pergalės kalviu tapo Balvinas, kuris pelnė 17 taškų (8/9 dvitaškiai, 1/5 baudos), atkovojo 11 kamuolių, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 24 naudingumo balus.

Turkijos rinktinė: Cedi Osmanas 24 (5/8 dvit., 3/6 trit.), Furkanas Korkmazas 16 (3/6 trit.), Melihas Mahmutoglu 14 (4/8 trit.).

Čekijos rinktinė: Vojtechas Hrubanas 18 (6/7 dvit.), Ondrejus Balvinas 17 (8/9 dvit., 11 atk. kam.), Patrikas Auda 16 (6/10 dvit.), Jaromiras Bohačikas 15 (5/5 dvit.), Tomašas Satoransky 11 (0/6 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.).

2019-09-05
+42
Pralaimėjimas amerikiečiams buvo stiprus smūgis turkams.Psichologiškai taip ir neatsigavo.Grįžę namo galės iš naujo budas pradėt mokintis mėtyt.O čekai mldc,puikus komandinis žaidimas,Satoransky gerai komandą valdo.Nusipelnė žengti toliau.
2019-09-05
-8
25 EUR premija su MONESE (Revolut alternatyva) !!! Šis akcijos kodas (REMIG817) galioja tik šią savaitę! Monese paskyrė mane lojaliu klientu, ir šiuo metu siūlo man ir pakviestam draugui net 25 EUR dovanų!!! (Įprastai su kitu kodu gaunate 15 EUR dovanų). Paprasti keli žingsniai kurie trunka vos 5 min: 1. Parsisiųsk Monese appsą iš App Store ar Google Play 2. Būtinai įrašyk pakvietėjo kodą REMIG817 3. Užsiregistruok ir patvirtink ID. Viską daryk pagal aplikacijos nurodymus. 4. Kai užsiregistruosi, užsisakyk NEMOKAMĄ bekontaktę MONESE Kortelę! Ją atsiųs per 5-7 dienas. 5. Kai gausi kortelę, aktyvuok ją! Tuomet atlik bet kokio dydžio mokėjimą (nors ir 10 cnt) parduotuvėje arba internetu ir per ~ 5 val. gausi dar 25 EUR dovanų! Visus pinigus nemokamai galėsi išsigryninti bet kuriame bankomate arba tiesiog atsiskaityti bet kurioje parduotuvėje. *Viskas labai paprasta. Nori užsidirbti daugiau - teks ieškotis draugų kaip aš tą darau. Daugiau info į PM.
2019-09-05
-12
Doublecheck
Turkams nedaug ką būtų pakeitę minimali pergalė prieš JAV. Trims komandoms surinkus po lygiai pergalių, turkai būtų turėję -14, čekai -6, JAV +20. Pergalės prieš JAV atveju turkai būtų galėję sau leisti pralaimėti čekams max 11 taškų. Aišku, galimai šiandien rungtynių pabaigą jie būtų kitaip sužaidę, bet anyway, antro turo pergalė nieko nebūtų garantavusi :-)
2019-09-05
+10
a
kai nebeims turkai į rinktinę Osmanų ir kitokio plauko lažybų žaidėjų tai gal ir įveiks USA, o šiam kartui smagu, kad čekai prasibrovė ir tikiuosi, kad žengs žingsnį ir toliau.
2019-09-05
+8
abcdef
Saunuoliai cekai, gero pinigelio atnese man snd :) taip ir galvojau kad cekai ims. Kas supranta kase visi ir state uz cekus nes aisku, kad turkai jau savo suzaide pries usa ir antru taip nesulos o ir psichologiskai sunku buvo po tokio failo:D abi panasaus lygio, bet turkai jau savo pergale palaido pries usa tai visiskai ir galima buvo tiketis kad pasikraus nuo ceku