Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Pasaulio čempionate toliau be pralaimėjimų žygiuoja Argentinos rinktinė (4-0), kuri jau užsitikrino vietą ketvirtfinalyje.

Šįkart argentiniečiai 87:67 (17:12, 21:13, 25:22, 24:20) patiesė Venesuelos krepšininkus, kurie kartu su Rusijos rinktine nebeturi net teorinių šansų patekti į tolimesnį etapą. Ši Argentinos pergalė kelią į ketvirtfinalį atvėrė Lenkijos rinktinei.

Argentina iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Gabrielis Deckas pelnė 4 taškus paeiliui, Nicolas Brussino pataisė netaiklų metimą, o Facundo Campazzo realizavo baudų metimus ir argentiniečiai po dviejų ketvirčių pirmavo 38:25.

Rungtynių vadeles Argentina dar tvirčiau suėmė po ilgosios pertraukos. Patricio Garino įmetė abi baudas, Deckas ir Marcos Delia pridėjo dar po vieną taiklų metimą ir padidino savo ekipos persvarą iki 18 taškų – 52:34.

Per likusią mačo dalį Venesuela nesugebėjo surengti pavojų keliančio šturmo ir finalinė sirena paskelbė įtikinamą argentiniečių pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Gabrielis Deckas, kuris pelnė 25 taškus (7/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus bei surinko 27 naudingumo balus.

Argentinos rinktinė: Gabrielis Deckas 25 (7/8 dvit.), Luisas Scola 15 (4/6 dvit.), Facundo Campazzo 12 (9 rez. perd.), Patricio Garino 10.

Venesuelos rinktinė: Michaelas Carrera 19 (7/8 dvit.), Luisas Bethelmy 11, Gregory Vargas ir Heissleris Guillentas po 10.